Новини

Назад

Архiєпископ Мокшицький очолив святкування 100-річчя салезіян у Кєльцах

: 500 2018-07-06 10:23:19

У храмі Святого Хреста, 1 липня Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький головував святкуванню сторіччя з дня прибуття салезіанцями в Кєльце і 40-річчю вибору кардинала Кароля Войтили на папський престол. Були концерти, посадили пам`ятні дуби та урочисте введення мощей св. Йоана Павла II, а також сімейний фестиваль.

Євхаристія, яка була основним пунктом святкування, очолив архієпископ Мокшицький. У своїй проповіді він говорив про вклад салезіанців в історію Кєльц та освіту молоді, нагадав факти з життя та навчання св. Йоана Павла II, які відповідають на виклики сучасності.

- Ми стоїмо сповнені подяки за присутність салезіанців в Кєльцах, який залишили гарний слід в історії цього міста та цілої Кєлєцької дієцезії, які на протязі цього часу несли простий заклик святого Йоана Боско: "будьте хорошими християнами та громадянами", - сказав митрополит.

Ієрарх закликав також до мужності, щоб вірні "відкрили двері для Христа", як заохочував святий Йоан Павло II. - Нам потрібні його духовні повчання, щоб оновити обличчя нашої батьківщини. - ми прагнемо, щоб наша віра була укріплена милосердною любов’ю, щоб ми були свідками Бога - підкреслив львівський архієпископ.

Парафія Святого Хреста отримала від Архієпископа подарунок - столу, яку використовував Йоан Павло II.

Арх. Мокшицький, Агата Войтишек - воєвода Сьвєнтокшиський та отці салезіанці разом посадили біля церкві три дуби, на згадку про ювілей 100-річчя салезіанців у Кєльцах та 40-річчя вибору кардинала Кароля Войтили на папський престол.

Світлини: ©Aleksander Piekarski echodnia.eu

Джерело: niedziela.plНазад