Новини

Назад

Архієпископ Мокшицький бере участь у світовому з`їзді Лицарів Колумба

: 941 2017-08-01 11:51:51

135 Велика Конвенція Лицарів Колумба триватиме з 1 по 3 серпня у Сент Луісі штат Міссурі

Лицарі Колумба (англ. Knights of Columbus) — найбільша в світі католицька братська організація. Заснована преподобним отцем Майклом Джозефом Мак-Ґівні в Нью-Гейвені (США) в 1882 році. Спеціалізується на благодійній допомозі вірянам.

Архієпископ Мєчислав Мокшицький був одним із ініціаторів запрошення Лицарів Колумба в Україну. Раніше він пригадував, що святіший отець Іван Павло ІІ бачив у цій організації: "міцну колону, яка буде підтримувати Церкву, люд божий, особливо найбідніших, які найбільше потребують опіки і допомоги, як духовної так і матеріальної".

Діяльність Лицарів Колумба в Україні спрямована на допомогу Церкві, членам братства, родинам, молоді, місцевим громадам, а також на підвищення культури життя, особливо в тому, що стосується його збереження від моменту зачаття. Зокрема, Лицарі Колумба організували симпозіум з питань протезування для поранених у війні на Донбасі та їх психологічну реабілітацію, збір коштів на придбання медичних засобів та обладнання для військових шпиталів, оздоровлення дітей-інвалідів.

 Назад