Новини

Назад

Архієпископ Мокшицький: Папа молиться за мир в Україні

: 5181 2017-05-04 11:08:45

Вчора у загальній аудієнції з Папою Франциском взяв участь Львівський митрополит РКЦ архієпископ Мечислав Мокшицький разом із групою паломників. 

Святіший Отець посвятив корони для коронації статуї Фатімської Божої Матері в архидієцезальному санктуарії та запевнив у своїй молитві за мир в Україні.

Митрополит Мечислав розповів Радіо Ватикану про зустріч із Папою:

— Дуже тішуся, що сьогодні я міг узяти участь із паломниками з України в загальній аудієнції з Папою Франциском. Під час особистої зустрічі Папа запитав мене про ситуацію в Україні і сказав, що він молиться про мир в Україні. А пізніше Папа підійшов до нас, щоби посвятити корону, якою буде коронована статуя Фатімської Божої Матері у нашому архидієцезіяльному санктуарії в Крисовичах на Західній Україні. Це буде папська коронація, папськими коронами, які він посвятив. Її здійснить Апостольський Нунцій архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті. Це дуже важлива подія, бо вона припадає на столітню річницю Фатімських об’явлень. І ми хочемо, щоби ця Фатімська Божа Матір навідувала всі парафії Римо-Католицької Церкви у всій наші митрополії. І хочемо через її заступництво молитися про мир і про навернення Росії. Ми в Україні дуже цієї молитви потребуємо і сподіваємося, що цілий світ буде молитися в цих намірах. І що цей мир, якого ми так довго чекаємо, настане в нашій Батьківщині. Запрошую всіх на цю урочистість і до спільної молитви.

Також архієпископ Мокшицький прокоментував призначення нового єпископа для Києво-Житомирської дієцезії:

— Ми довго чекали на цю номінацію і дуже задоволені, що приходить владика Віталій з ордену салезіянців. Це дуже відкрита людина, молода людина. Він з великим запалом працював і у Львівській архидієцезії, і в Києві, і в Одесі. Має великий досвід душпастирської праці. Сподіваюся, що він буде, як єпископ нашої, столиці служити всім вірним, які з радістю прийняли цю номінацію.

CREDOНазад