Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький звершив Таїнство Конфірмації в Полупанівці

: 899 2020-06-08 12:23:57

1 червня 2020 року, у свято Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, в Тернопільському деканаті в Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Полупанівці, архієпископ Мечислав Мокшицький уділив Таїнства Конфірмації 23 молодим людям.

Кандидати були з різних парафіяльних громад, 9 осіб з парафії Блаженного Якова у Старому Скалаті, 8 осіб з парафії Пресвятої Матері Остробрамської у Новосільці, 5 осіб із парафії св. Йосифа в Полупанівці та одна людина з парафії св. Анни в Скалаті.

На початку урочистості о. Микола Кізлик, вікарій парафії привітав його Високопреосвященство архієпископа Мечислава Мокшицького. Святу Месу співслужили отець декан Анджей Маліг, отець прелат Анджей Легович та вікарій Микола Кізлик.

Архієпископ Мечислав Мокшицький у своїй промові, підкреслив важливість свідчення віри молодих людей у сучасному світі. Він побажав молоді, щоб дари Святого Духа, які вони отримають, супроводжували їх протягом усього життя, щоб вони "прекрасно пережили своє життя, а не будь-як".
Після уділення Таїнства Конфірмації, архієпископ освятив хрести та передав кожному, хто в той особливий день прийняв Таїнство «християнської зрілості».

На завершення Літургії у нашому Санктуарії, дякуючи за дар прийняття Таїнства, молодь заспівала слова Магніфікату: «Величає моя душа Господа…, бо великі діла вчинив, і святе Його ім’я», підкреслюючи важливість цього прекрасного Таїнства у їхньому особистому житті, а також у житті цілої Церкви.

Молодь також подякувала архієпископу за те, що Він прибув в парафію, щоб стати слугою Божих таємниць і уділити кожному з них Таїнство Конфірмації. Подякували також за спільну Євхаристію, молитву та слово Боже.

Папа Франциск про Таїнство підтвердження сказав: "Коли ми приймаємо Святого Духа у своєму серці, сам Христос стає присутнім в нас і приймає реальну форму в нашому житті. Він буде молитися через нас, прощати, давати надію та розраду, щоб служити нашим братам, стати близькими до тих, хто в потребі, щоби творити єдність та поширювати мир »

о. Микола КізликНазад