Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з паломниками із Затора

: 162 2019-10-15 16:33:47

14 жовтня Митрополичу Курію відвідала група паломників з парафії святих Войцеха і Юрія у Заторі Краківської архідієцезії в Польщі. У каплиці вони зустрілися з архієпископом Мечиславом Мокшицьким, котрий поділився спогадами про св. Йоана Павла ІІ. 

Після спільної молитви гості могли придбати книги з розповідями Його Ексцеленції про Великого Папу. Паломники з Польщі побували також у бібліотеці та в Музеї Львівської архідієцезії. 

„Раніше ми приймали в себе архієпископа Мечислава Мокшицького, котрий передав до нашого храму мощі св. Йоана Павла ІІ – розповів о. Яцек Вєчорек, настоятель парафії. - Принагідно львівський митрополит запросив наших парафіян відвідати Львів, чим тепер скористалися. Багато наших вірних приїхали сюди вперше. Зголосилися 54 особию Разом зі мною приїхав теж вікарій о. Даріуш Навара».

«Дуже сподобалося мені це наше паломництво – поділилася враженнями Цецілія Дзьоб.- У Львові я вперше. У надзвичайно теплій і добрій обстановці ми мали зустріч з архієпископом Мокшицьким. Це назавжди залишиться в моїй пам’яті».

Фото: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад