Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у відзначенні ювілею 45-ліття Групи Шкіл в Олєшицах

: 1965 2017-11-07 11:10:42

Приємні спогади і моменти великого зворушення супроводжували гостей, випускників, вчителів, працівників, учнів Групи Шкіл в Олєшицах в часі відзначення ювілею 45-ліття цього осередку. Відзначення ювілею розпочалося зі Святої Меси у храмі Різдва ПДМ в Олєшицах, яку очолив випускник школи архієпископ Мечислав Мокшицький, якому співслужив місцевий настоятель о. Юзеф Дудек та священики котрі були учнями школи.

Офіційну частину ювілею у залі Групи Шкіл розпочала пані директор др. Марія Баран, котра щиро привітала всіх зібраних, водночас дякуючи за довголітню працю всім котрі працювали в школі. Хвилиною тиші вшановано померлих директорів, вихователів, працівників та учнів.

Прикрасою урочистості був виступ архієпископа Мечислава Мокшицького, автора книг “Секретар двох пап”, “Вівторки любив найбільше” та “Місце для кожного”, котрий поділився спогадами про роки проведені в школі, а також про час прожитий з Йоаном Павлом ІІ.

Після авторської зустрічі з почесним випускником школи розпочалася творча програма “Шкільна Фільмохроніка”, підготована на основі архівних фото та записів в шкільних хроніках.


Фото: Zespół Szkół w Oleszycach, Katolickie Radio Zamość

Джерело: Zespół Szkół w Oleszycach

 Назад