Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький в Kirche in Not

: 539 2020-02-19 12:08:53

17 лютого архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав у німецькому місті Кенігштайн штаб-квартиру міжнародної католицької благодійної організації Kirche in Not («Допомога Церкві в потребі»).

Архієпископ Мечислав Мокшицький під час Святої Меси з глибокою вдячністю згадав про голландського священика Веренфріда ван Страатена, котрий після після Другої світової війни заснував Фонд для допомоги європейським біженцям-католикам. Пізніше «Допомога Церкві в потребі» стала підтримувати проекти допомоги християнським громадам та організаціям в усьому світі, зокрема в Україні. Св. Йоан Павло ІІ назвав о. ван Страатена «Апостолом любові до ближнього». Львівський митрополит склав подяку теперішнім продовжувачам його справи.

Після повернення до Львові в розмові з католицькими журналістами архієпископ Мечислав Мокшицький сказав:

«Під час зустрічі з головним референтом у справах України Магдою Качмарик висловив вдячність за постійну допомогу і доброзичливість для нашої Церкви в Україні і попросив, щоби й надалі ми могли розраховувати на допомогу цієї організації. Не зважаючи на зменшення їхніх фінансових можливостей, в Kirche in Not запевнили, що продовжуватимуть надавати посильну допомогу для здійснення душпастирської діяльності. Зокрема, пообіцяли два автомобілі для наших священиків. Зі свого боку, я звернувся за допомогою в сприянні будівельних робіт на наших об’єктах в Хирові та Болозові. І надалі будемо звертатись за допомогою до Kirche in Not, щоби ми могли тут якнайкраще служити нашим вірним як у храмах чи катехитичних залах і будувати нові святині».

Довідка:

Kirche in Not («Допомога Церкві в потребі») — міжнародна католицька благодійна організація, якій з грудня 2011 присвоєно статус папського благодійного фонду. Особливість його ініціатив — надати допомогу Церкві, коли відсутність економічних засобів або порушення релігійної свободи ускладнюють або роблять неможливим її євангельську місію.

Офіційний центр фонду «Kirche in Not» розташований у Ватикані, а міжнародна штаб-квартира фонду — у німецькому Кенігштайні.

Щорічно фонд надає підтримку 5 тисячам благодійним проектам у 140 країнах світу. 

Фонд був заснований після Другої світової війни голландським священиком Веренфрідом ван Страатеном для допомоги європейським біженцям-католикам. Пізніше «Допомога Церкві в потребі» почала підтримувати проекти допомоги християнським громадам та організаціям в усьому світі.

Автор : Костянтин Чавага

Назад