Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький у Сицові: В наших руках сьогодні спочиває відповідальність за віру та Церкву, за згоду та взаємоповагу.

: 1220 2018-01-30 23:02:44

- В наших руках сьогодні спочиває відповідальність за віру та Церкву, за згоду та взаємоповагу – мовив архієпископ Мечислав Мокшицький, котрий у неділю, 27 січня очолив Святу Месу у храмі св. апостолів Петра і Павла у Сицові. Також Митрополит передав парафії реліквії св. Йоана Павла ІІ.

У гомілії архієпископ Мечислав вказував на постать св. Йоана Павла ІІ, котрий любив свою батьківщину, і радів за все добро що в ній діялося і смутився над кожним злом, яке її спіткало.

Також архієпископ просив вірних щоб вони міцно трималися Господа та його Євангелія, бо це – дорога миру та добра. – якщо немає цієї дороги то приходить неспокій та зло, що ми сьогодні і досвідчуємо в Україні… Не даймо звестися і обманути злу. Не відкриваймо для нього дверей наших домів, сердець, думок, але перемагаймо його добром та любов’ю – переконував архієпископ Мокшицький.

Митрополит Львова дякував за проведення у Сицові XV Загальнопольського Благодійного концерту для допомоги землякам в Україні та Білорусії.

Разом з архієпископом Святу Месу співслужили: єпископ помічник калішської дієцезії Лукаш Бузун, Леон Дубравський – ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії та настоятель парафії апостолів Петра і Павла у Сицові о. Славомір Боровчик.

27 січня у Сицові відбувся XV Загальнопольський Благодійний концерт Сицув 2018 для допомоги землякам в Україні та Білорусії за участю державного Народного Ансамблю Пісні та Танцю «Мазовше», та ансамблів із Сибіру, Білорусі та України.

Перед концертом відбулося екуменічне богослужіння у храмі євангельських християн за участю представників православної та римо-католицької Церкви.

Джерело: ekai.plНазад