Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький розділив різдвяну трапезу з бездомними і убогими Львова

: 524 2019-12-25 10:21:25

24 грудня архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав притулок для бездомних у Львові, яким опікуються брати альбертинці. Там численно зібралися також нужденні з усього міста. Співом колядок вони зустріли прибуле духовенство РКЦ.

Перед молитвою в каплиці притулку брат альбертинець Бернард впровадив присутніх у свято Різдва Христового.

“Ця урочистість з нагоди Різдва Ісуса Христа єднає всіх» – сказав бр. Бернард. Він розповів, що засновник їхнього монаршого Згромадження св. брат Альберт добре знався з львівським греко-католицьким митрополитом Андреєм Шептицьким. Він засновував притулки для бездомних. Брат Бернард зазначив також, що нині брати альбертинці у Львові співпрацюють із соціальними службами міста.

Настоятель сусіднього з притулком храму Матері Божої Неустанної Помочі о. воскресінець Микола Ліпітак закликав до спільної молитви, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Митрополит звернувся зі словом до присутніх.

“Ми хочемо в цій родині братів Альбертинців пережити разом з вами таємницю народження Ісуса Христа - мовив Його Ексцеленція. - Свято Божого народження – це Свята Родина. Ми бажаємо, щоб ви відчули цю радість і тепло, яке промінує зі Святою Родиною, щоб Вона обдарувала кожного з вас радістю, миром, добротою від усіх людей, яких ви зустрінете, щоб Боже дитя вас благословило кожного дня впродовж усього Нового Року. Щоб усі ми були здорові і щоб нам ніколи не бракувало цього сучасного хліба. Христос Рождається!”

З Різдвяними святами безхатченків та убогих привітав також начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Архієпископ Мечислав Мокшицький поділився з присутніми облаткою та розділив з ними різдвяну трапезу.

Братам альбертинцям допомагали сестри альбертинки, працівники Релігійної Місії «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії, волонтери та доброчинці.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад