Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький про урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні

: 1779 2017-10-11 17:09:45

З нагоди урочистого завершення Фатімського року в РКЦ в Україні релігійні й світські журналісти 10 жовтня під час прес-кави у Львівській Митрополичій Курії мали змогу поспілкуватися з архієпископом Мечиславом Мокшицьким. Митрополит розповів про причини широкого зацікавлення об’явленням Матері Божої у Фатімі та про перебіг відзначення римо-католиками України 100-ліття цієї події. Молитовні урочистості пройшли у всіх дієцезіях.

У липні на честь Матері Божої Святого Скапулярію та з нагоди 100-ліття Фатімських об`явлень відбулося Всеукраїнське паломництво до Бердичівського санктуарію, а у вересні до Фатіми. Архієпископ Мечислав Мокшицький зазначив, що на честь Матері Божої Фатімської в Україні споруджують нові храми, а також увійшли в церковне життя Фатімські процесії.

Одним із місць паломництв у Львівській Архідієцезії став санктуарій Фатімської Божої Матері в Крисовичах Мостиського району Львівської області. З наріжними каменями з Фатіми будуть споруджені нові храми у Зимній Воді біля Львова, в Одесі та в Кам’янець-Подільській дієцезії. Митрополит Мокшицький зупинився на особливостях урочистості, що відбудеться 13 жовтня у Львові, а також відповів на запитання, які цікавлять представників ЗМІ.

Автор : Костянтин Чавага

Назад