Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький про паломництво до Більшівцівської Матері Божої

: 605 2018-07-18 16:40:44

«Я дуже радий, що Господнє Провидіння також цього року дозволили численним вірним нашої Митрополії здійснити паломництво до архідієцезійного Санктуарію Матері Божої Цариці Миру і Поєднання у Більшівцях – сказав в інтерв’ю для нашого порталу Архієпископ Мечислав Мокшицький.

- Приєдналася також нова група, яка йшла з Кам’янки-Бузької на чолі з настоятелем парафії о. Григорієм. Приємно, що цей паломницький рух поширюється. Дуже вдячний його організаторам і промоторам - отцям францисканцям конвентуальним, а також духовенству і монашеству, котрі докладають багато зусиль, щоби наші паломники могли плідно і радісно переживати свої реколекції під час паломництва та прийти на зустріч з Матір’ю Божою піднесеними і сповненими довіри до Неї. Окремо хочу подякувати всім, хто приймав паломників на шляхах до Більшівців: парафіям і людям доброї волі. Не лише вірним РКЦ, а й православним і греко-католикам за їхню гостинність, щирість. Радіємо, що наш Санктуарій у Більшівцях з кожним роком усе красивіший і спроможній приймати чимраз більше паломників. Дякуємо отцям францисканцям за виконувані там ремонти, щоби зовнішня краса відображала духовну красу цього відпустового місця. 

У цьогорічному паломництві помітним було більше число духовенства. Їхня присутність, їхня молитва додає духовного піднесення, окрилює групи паломників. Вони дуже відчувають таку духовну опіку священиків, монахинь, які йдуть разом з ними. Це також сприяє духовному зростанню нашого духовенства.

Як і щороку, до паломництва долучилися представники Реабілітаційного Центру біля Золочева, котрі прагнуть поглибити своє духовне життя і доброзичливо допомагають організаторам паломництва.

Переважно в цьому паломництві йде молодь, яка часто здійснює паломництво в своїх наміреннях, щоби поглибити своє духовне життя та за своїх батьків, за навернення, за звільнення від залежностей, зокрема пияцтва. Часто просять, щоби у їхніх сім’ях запанувала злагода, щоби не розпадалися сім’ї. Всі паломники молилися, щоби запанував мир у нашій Батьківщині, щоби були справедливість і добробут».

 Назад