Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ парафії св. Йосифа у місцевості Кірспе

: 634 2017-09-05 15:13:27

Великий дар для малої спільноти: Мечислав Мокшицький, Архієпископ Львівський, 2 вересня під час Святої Меси яку сам очолив, передав реліквії св. Йоана Павла ІІ першого ступеню парафії св. Йосифа у місцевості Кірспе, що у землі Північний Рейн-Вестфалія в Німеччині. Католики з цієї парафії отримали мощі святого Папи – його волосся закрите в скляному тубусі.

„Нехай Божий люд молиться перед тими реліквіями. Нехай отримує благодаті за заступництвом св. Йоана Павла ІІ і нехай наслідує його у вірі та ревності“, зазначив архієпископ у своїй проповіді яку проголосив частково німецькою мовою. Решту проповіді Архієпископа Мечислава прочиатв німецькою о. Йоганнес Брокстерман, пралат дієцезії Ессен та священик із місцевості Люденшайд, у заповненій вірними церкві.

Настоятель парафії св. Йосифа Ґреґор Мирда, котрий походить з Польщі, як відповідальний за співпрацю Католицької Церкви Німеччини з Східною Європою в організації Renovabis має добрі звязки з Львівською архідієцезією і багато допомагав нашій Церкві. У 2014 році, отець настоятель відвідав нашу архідієцезію і архієпископа Мечислава Мокшицького.

У своїй гомілії арїієпископ ділився з вірними своїми спогадами про св. Йоана Павла ІІ, розповідаючи про його особливу близькість до людей та набожність.

"Тривала присутність реліквій святого Папи у цій церкві нехай буде знаком єдності святої Церкви, зібраної на молитві біля Наступника св. Петра“, продовжував архієпископ к проповіді. „Ви отримуєте ці реліквії і вони доручені вашій опіці та віддані вам для вшанування.“

Вражаючий фільм про св. Йоана Павла ІІ довершив погляд на життя св. Йоана Павла ІІ.

Після Євхаристії святкування продовжилося у саду парафіяльного дому, де відбувалося відзначення парафіяльного свята.

Архієпископ Мечислав Мкошицький котрий зі своїм секретарем о. Андрієм Леговичем прибули в собу ввечері до парафії, у неділю, 3 вересня, по обіді відбуои у дальшу путь.

Клаус Шлік

Джерело: www.come-on.deНазад