Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ для Провінційного Дому Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні

: 1657 2018-02-24 15:23:39

У четверговий вечір, 22 лютого 2018 р. у Провінційному Домі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні, відбулася урочистість передання реліквій св. Йоана Павла ІІ, місцевій спільноті сестер. Святу Месу о 18.00 очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, котрий і переказав ті реліквії настоятельці провінції Згромадження, сестрі М. Целіні Жимелка.

Святу Месу співслужили: о. Андрій Легович, о. Вольфганг Фей - настоятель парафії Кьольн-Юнкерсдорф, де мешкають і служать сестри служебниці, а також о. Ян Пах, паулін. У Святій Месі, брала участь велика група вірних місцевої, німецької парафії.

Отець настоятель Фей, дякуючи Архієпископу за реліквії для сестер підкреслив, що св. Йоан Павло ІІ колись вже відвідав місцеву парафію, коли у 1987 році звершував Святу Месу на стадіоні, що розташований на терені парафії.

Присутні з великою цікавістю вислухали гомілію і водночас особисте свідчення Архієпископа Мечислава про св. Йоана Павла ІІ, постать котрого в німецькому середовищі, особливо серед молодшого покоління, сьогодні не надто знана і поширювана.Назад