Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла ІІ для Об`єднання скаутів Речі Посполитої у Вроцлаві

: 340 2019-04-30 00:18:52

У Неділю Божого Милосердя Митрополит Львівський подарував скаутам реліквії під час урочистої Святої Меси в парафії св. Боніфація у Вроцлаві. Реліквії отримав представник Об`єднання  скаутів Речі Посполитої у Вроцлаві, харцер  Ян Гарнецький.

Архієпископ Мокшицький у своїй проповіді охарактеризував побожність святого Йоана Павла ІІ та його стиль особистої молитви. Святий Папа часто говорив: "Святі не просять нас, щоб ми їх хвалили, а наслідували".

Глибоко в серці Папа мав слова святого Августина: «Годую вас тим, чим сам живу». Він ніколи не шкодував часу на молитву. Він завжди мав його стільки, скільки вважав за потрібне. Відразу після пробудження, лежачи хрестом у спальні, він молився частину Розарію. Папа був великим богословом та містиком, але кожен день молився дуже простим способом – катехизмовими молитвами, які ми вивчаємо перед Першим Причастям - сказав митрополит Львівський.

Він підкреслив, що в молитві Йоана Павла ІІ нас вражає євангельська простота. Свята Меса для нього була найсвятішою справою і була центром його життя. Він щодня запрошував гостей до своєї каплиці, і після Меси знаходив час, щоб привітатися з кожним. Папа любив адорувати Пресвяті Дари - сказав архієпископ Мокшицький.

Того ж дня архієпископ Мокшицький дав інтерв`ю для телебачення EWTN Polska:wroclaw.gosc.plНазад