Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі св. Йоана Павла ІІ у парафії Ловіско

: 698 2018-06-29 15:55:45

27 червня 2018 року, під час урочистості Божої Матері Неустанної Помочі, в приході Ловіско (Жешівська дієцезія) були введені реліквії Йоанна Павло II. Урочисту Святу Месу о 17.00 очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський. Співслужили о. Марек Риба, настоятель парафії, о. Андрій Легович, секретар архієпископа, о. Ян Кшивіньські, декан деканату Соколув Малопольські та о. Гжегож Кіда.

Перед початком свята Архієпископ Мечислав Мокшицький передавав мощі отця настоятелю та просив про гідне вшанування та наслідування святого Йоана Павла II. Представники парафії (п. Єжи Серватка - Голова Парафіяльної ради та п. Марія Пєкут- член парафіяльної ради та Caritas) і о. Марек Риба, настоятель парафії привітали архієпископа і також попросили очолити Євхаристію.

Під час проповіді архієпископ нагадав, що святим не слід так захоплюватися, як наслідувати. У проповіді він часто підкреслював ревність святого, виражену частою молитвою. Архієпископ зазначив, що скрізь де перебував святий Йоан Павло II (Ватикан або закордоні паломництва), в програмі завжди був час для святої години та особистої молитви. Таким чином митрополит заохотив парафіян та гостей, які прийшли наслідувати Святого Йоана Павла ІІ в молитві завжди і всюди.

Після Святої Меси, всі зібрані вшанували мощі святого Папи ЙоанаПавла II та просили благодаті за його заступництвом.

о. Гжегож КідаНазад