Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив у Більшівцях св. Месу для учасників Паломництва Миру і Поєднання

: 734 2018-07-16 13:07:22

15 липня до Санктуарію Миру і Поєднання у Більшівцях прибув Архієпископ Мечислав Мокшицький. Перед храмом його зустріли настоятель Дому отців францисканців конвентуальних о. Андрій Ванат OFM Conv. i Делегат Провінційного Настоятеля Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні о. Станіслав Кава OFM Conv. Митрополит Львівський очолив відпустову св. Месу, на якій були численну присутні учасники цьогорічного Паломництва Миру і Поєднання.

Свою проповідь Його Ексцеленція такими словами: «Черговий раз наша дорога віри привела нас до цього Санктуарію. Одні прибули сюди як паломники миру і поєднання, крокуючи в пішому паломництві упродовж кількох днів. Інші приїхали автобусом чи машинами, щоби приєднатися до спільної молитви, а деяку просто закрили двері своїх домівок і прийшли до своєї Матері. У цьому паломництві єднає нас одна мета – подивитися в очі Матері і віддати Їй свої сьогоденні справи, не завжди легкі і радісні, не завжди щасливі і приємні. Але хочемо зробити це з готовністю почути і вслухатися в повчання Божої Матері».

Архієпископ Мечислав Мокшицький підкреслив, що двері до Матері Миру і Поєднання завжди відкриті. Митрополит закликав усіх присутніх молитися за мир, припинення воєн і безпечне сьогодення. «Молімося також за себе взаємно, щоб ми були людьми добра і миру. «Тут, у Матері Миру і Поєднання, довіряємо Богу наші суперечливі думки, щоб ми мали одне серце і одного духа. Тут, у Матері Миру і Поєднання, довіряємо Богу наші слова, щоб ми ними ніколи нікого не ображали, а лише підносили на дусі і зміцнювали віру. Тут, у Матері Миру і Поєднання, довіряємо Богу нашу Батьківщину, щоб вона для кожного була місцем щасливого життя, без принижування інших. Тут, у Матері Миру і Поєднання, просімо Бога, щоб ми були спільнотою Церкви, обдарованою миром і єдністю в наших словах, думках і вчинках» - закликав архієпископ Мечислав Мокшицький.

Автор : Костянтин Чавага

Назад