Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив у Більшівцях св. Месу для учасників Паломництва Миру і Поєднання

: 655 2021-07-13 14:39:44

11 липня до Санктуарію Миру і Поєднання у Більшівцях прибув Архієпископ Мечислав Мокшицький. Перед храмом його зустріли настоятель Дому отців францисканців конвентуальних о. Міхал Сташак OFM Conv. i о. Станіслав Кава OFMConv, кустош Кустодії Святого Хреста Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні. Львівський Митрополит очолив відпустову св. Месу о 12.00, на якій були численну присутні учасники цьогорічного Паломництва Миру і Поєднання.

Свою проповідь Його Ексцеленція почав такими словами: «Наші паломницькі шляхи привели нас до Більшівців, щоб віддати шану Марії і ще раз Їй довірити нашу долю. Приходимо до Матері, яку просимо, щоб прийняла нас під свою милість, щоб не відкидала нашої щирої молитви і була Опікункою нашої щирої молитви i була Опікункою нашої складної і відповідальної дороги до святості.

Приходимо до Тієї, що виправила вину першої земної матері – Єви, яка повірила в обман сатани і простягнула свої руки до зла.

Ми тут, щоб скласти подяку за Її відвагу і готовністьвиправляти те, що зіпсували у наших відносинах з Богом наші прабатьки».

Архієпископ Мечислав Мокшицький підкреслив, що двері до Матері Миру і Поєднання завжди відкриті. Митрополит закликав усіх присутніх молитися за мир, припинення війни та пандемії. «Молімося також за себе взаємно, щоб ми були людьми добра і миру… Разом з Марією і Йосифом будуймо добро сім`ї і Церкви, щоб добре і спокійно закінчити біг нашого життя, зберегти віру і здобути спасіння. Разом з Марією і Йосифом, подорожуймо крізь життя, роблячи добро, щоб увійти у радість неба» - закликав архієпископ Мечислав Мокшицький.

У цьогорічному паломництві - підкреслив Митрополит - було більше число духовенства та паломників. Їхня присутність, їхня молитва додає духовного піднесення, окрилює групи паломників. Вони дуже відчувають таку духовну опіку священиків, монахинь, які йдуть разом з ними. Переважно в цьому паломництві йде молодь, яка часто здійснює паломництво в своїх наміреннях, але всіх єднала молитва про мир у нашій Батьківщині, щоби запанували справедливість і добробут.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад