Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький бере участь у пленарному засіданні Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE) у Мінську

: 438 2017-09-29 16:14:34

На запрошення архієпископа Мінсько-Могилівського Тадеуша Кондрусевича, від 27 вересня по 1 жовтня у Мінську відбувається щорічна пленарна асамблея Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE), у якій бере участь також Глава КЄП РКЦ в Україні, архієпископ Мечислав Мокшицький.

Вперше в історії столиця Білорусії прийме президентів усіх європейських єпископатів із 45 країн. Праці пленарної асамблеї присвячені пастирській турботі про молодь, місії проголошення Доброї Новини Церквою і її вкладу у побудову спільного європейського дому.

Форум проходить у мінському готельному комплексі «Вікторія-Олімп». У відкритті зустрічі прийняли участь православні делегати і місцева влада, представники інших релігій.

В рамках асамблеї передбачена зустріч ієрархів із Президентом Республіки Бєларусь Александром Лукашенком, відвідини деяких парафій Мінська, а також зустріч із місцевими вірними.

В кінці пленарного засідання європейські ієрархи очолять Євхаристії у різних парафіях Мінська, тим самим укріплюючи зв`язки із помісною Католицькою спільнотою.

Результатом пленарного засідання стане заключний документ, зміст якого буде взятий до уваги при підготовці до наступного Синоду Єпископів, що присвячений питанням молоді, і який пройде в Римі у серпні 2018 року.Назад