Новини

Назад

Архієпископ Марек Єдрашевський міцно про гендер

: 525 2019-10-06 12:56:43

Через агресивну пропаганду ЛГБТ-ідеології, в ім’я так званої “толерантності” та “прогресу”, світ висміює та знущається над найбільшими для нас святинями. У той же час людей, включаючи віруючих, змушують пропагувати ідеологію ЛГБТ. Таким чином, порушуючи свободу совісті, їх закликають відійти від принципів своєї християнської віри, – написав краківський архієпископ Марек Єдрашевський.

У пастирському листі під назвою „Totus Tuus” підкреслюється, що повернення суверенітету Польщі на початку дев’яностих років минулого століття не означає, що наша боротьба за справжню свободу закінчилася назавжди.

“Це подарунок, з яким нерозривно пов’язана необхідність подальших зусиль для його порятунку та збереження. Тепер ми маємо жити в часи, коли з’явилася ще одна велика загроза нашій свободі. І ця загроза тоталітарного характеру. Її джерелом, як і в тоталітаризмі ХХ століття, є радикальне неприйняття Бога “, – писав ієрарх. Проголошується абсолютно нове бачення людини, що змушує її стати карикатурою самого себе. Ієрарх посилався на гендерну ідеологію, яка намагається розмити природні відмінності між жінкою та чоловіком.

“Більше того, внаслідок агресивної пропаганди ЛГБТ-ідеології в ім’я так званої “толерантності”та “прогресу” висміюється найбільша для нас святість. У той же час люди, включаючи віруючих, змушені пропагувати ідеологію ЛГБТ. Таким чином, порушуючи свободу совісті, їх закликають відійти від принципів своєї християнської віри. Це чітко нагадує тоталітарні часи Польської Народної Республіки, коли соціальні привілеї гарантувались лише членам комуністичної партії, а віруючих відносили до громадян другого гатунку. Ще одним дуже небезпечним проявом цього антиморального наступу є запровадження програм сексуального виховання в дитячих садках та школах, що за своїм змістом призводить до великої духовної шкоди, завданої дітям та молоді. Все це очевидно є бунтом проти Бога-Творця. Немає сумнівів, що схвалення таких програм, згода та участь у них – серйозний моральний переступ. Так само ми застерігаємо від байдужого ставлення до подібного роду загроз, які руйнують порядок та становлять велику загрозу життю та правильному розвитку окремих людей, родин, товариств та націй», – читаємо у посланні.

Архієпископ Єдрашевський підкреслив, що кожен з нас, за прикладом Івана Павла ІІ, повинен заплатити борг перед національними героями та святими покровителями батьківщини, і тепер ми зобов’язані “захищати ті цінності, з яких народилася Польща понад 1050 років, найглибшим виразом яких є Христовий Хрест”.

“Це не лише обов’язок перед благородними досягненнями наших предків, а й перед майбутніми поколіннями поляків. Це особливо обов’язок батьків, які перш за все повинні дбати про щастя та процвітання своїх дітей. І навпаки: якщо батьки не просто небайдужі, а гірше – схвалюють гендерні програми, так і тих, хто їх пропагує та підтримує, з великою ймовірністю можна сказати, що їхні власні діти стануть жертвами гендерної ідеології. І для батьків, які справді люблять своїх дітей не може бути більшої трагедії …».

Фото: PAP / Jacek Bednarczyk

За матеріалами: rodyna.org.ua та dorzeczy.pl

 Назад