Новини

Назад

Архієпископ М. Мокшицький звершив інтронізацію мощей святого Йоана Павла ІІ у 100-річчя парафії в Вєнґожево

: 377 2019-05-16 19:28:34

Парафіяльна громада Доброго Пастиря відсвяткувала 100-річчя від дня заснування парафії.

Шість років тому ми були задоволені 100-річчям будівництва цієї церкви. Сьогодні ми раді, що 100 років ми були парафіяльною громадою. Ми вдячні, що святі таїнства звершувались тут, що вірні досвідчують близькість Бога, - говорить настоятель о. Рафал Хвялковський SDS.

Церква була побудована в 1913 році, незалежною парафією стала в 1919 році - після Другої світової війни храм був філіальною каплицею. У 1960 році єпископ Томаш Вілчинський передав церкву священикам сальватор’янам, а в 1989 році парафія була заснована єпископом Едмундом Піщем.

Урочисту Євхаристію очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький. Він звершив інтронізацію мощей святого Йоана Павла ІІ - архієпископ Мокщицький останні 10 років життя Папи Поляка був його особистим секретарем. - Він був людиною віри. Його думки постійно зверталися до Бога. Він стояв на колінах перед Богом, жив з Богом і для Бога. Він не ділив своє життям на молитву та інші заходи - молився всіма своїми діями, - сказав в своїй проповіді архієпископ Мокшицький. - Нехай близькість святого заохочує вас до святого життя - побажав прихожанам.

Після меси був посаджений ювілейний дуб, а внизу була поміщена, в якій, для майбутніх поколінь залишили поточний випуск " Gościa Niedzielnego".

Фото: olsztyn.gosc.pl

Джерело: olsztyn.gosc.plНазад