Новини

Назад

Архієпископ М. Мокшицький взяв участь в пленарному засіданні Асамблеї очільників єпископських конференцій Європи (CCEE, 13-16 вересня 2018).

: 443 2018-09-16 12:14:43

Голови єпископських конференцій Європи (ССЕЕ) згромадились на щорічному пленарному засіданні разом з представниками делегації Святого Престолу в європейських інститутах, а також членами COMECE.

Пленарні збори проходять в цьому році в Познані (Польща) на запрошення місцевого архієпископа Станіслава Гондецького, голови Конференції Єпископів в Польщі і віце-президента CCEE, з нагоди 1050-річчя першого єпископства в Познані, першої дієцезії сучасної Польші і сотої річниці відновлення незалежності Польщі. Архієпископ М. Мокшицький, Голова Конференції Єпископів РКЦ в Україні, також взяв участь у цій зустрічі.

Франциск в своєму листі сердечно вітає учасників пленарного засідання Ради єпископських конференцій Європи, і просить єпископів "завжди знаходив нові шляхи реалізації щедрої і відповідальної солідарності, шукаючи шляхи братерської співпраці в душпастирському служінні", і висловлює надію на те, що ця «важлива зустріч сприятиме зміцненню зв`язків між єпископами Європи, даючи місії Церкви додатковий імпульс, особливо у служінні серед молодих людей, допомагаючи їм відкрити фундаментальний внесок віри в утворені єдності європейського континенту».

Світлини: ccee.eu та episkopat.pl

 Назад