Новини

Назад

Архієпископ М. Мокшицький взяв участь в паломництві Люблінського Католицького Університету з нагоди 100-річного ювілею його заснування, спільно з викладачами і студентами помолився на могилі Св. Йоана Павла II.

: 884 2018-04-26 10:19:35

25 квітня архієпископ М. Мокшицький разом зі академічною спільнотою Люблінського Католицького Університету, викладачами і студентами університету, з нагоди 100-річного ювілею університету звершив паломництво до гробниці св. Йоана Павла ІІ, багаторічного викладача вищезгаданого університету.

Важливим моментом паломництва була зустріч зі Святішим Отцем Франциском під час загальної аудієнції на площі Св. Петра в середу, 25 квітня. Під час аудієнції, Святіший Отець привітав ректора, професорів і студентів університету: «Разом з вами я дякую Богу за кожне духовне благо, яке зродилось у вашій університетській спільноті в цьому столітті. Я закликаю вас продовжити добру традицію у пошуку зв`язку між вірою і розумом, і в той же час, відкриваючи нові методи вивчення гуманітарних і природничих наук, щоб ви змогли краще відповідати на виклики сучасного світу. Нехай вам у цьому товаришує ваш професор Кароль Войтила-Святий ЙоанПавло II».


Цього ж дня відбулось наукове засідання в Папській академії наук за участю Кардиналів Джанфранко Равазі і Герхарда Людвіка Мюллера, під час якого, наш архієпископ отримав від ректора католицького університету Любліна пам`ятну медаль.

Головним моментом стала прелекція доктора honoris causa Джанфранко Равазі, який розповів про важливість католицького університету та проблеми в контексті сучасної культури. Інший доктор honoris causa, кардинал Герхард Людвіг Мюллер представив проблеми, пов`язані з редакцією німецького видання Opera Omnia. Засідання також дало можливість представити наступний том польського видання Opera Omnia «Віра в Писанні та Традиції. Теологічна наука про принцип». Цей том буде представлений Бенедикту XVI під час спеціальної аудієнції, в якій візьме участь університетська делегація.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад