Новини

Назад

Архієпископ М. Мокшицький взяв участь у Міжнародній Літній Богословській Академії, що проходила в Австрії під гаслом "Бог Отець"

: 2393 2015-09-05 00:00:00

1-2 вересня 2015 року, Архієпископ М. Мокшицький взяв участь у 27 Міжнародній Літній Богословській Академії, що проходила в місцевості Айґен ім Мюлькрайс (Австрія) під гаслом "Бог Отець" від 31 серпня по 2 вересня. Академію організовує Товариство Священиків Лінцу.

Так, 1 вересня Митрополит Львова, під час зустрічі із учасниками Академії прочитав реферат про актуальну ситуацію в Україні, а після реферату відповідав на запитання учасників.

У своєму рефераті, Архієпископ Мокшицький представив актуальну політично-економічно-релігійну ситуацію в Україні.

А 2 вересня Архієпископ очолив Святу Месу в намірах миру на Україні, і виголосив проповідь для вірних, в якій, дякуючи добродіям нашої Церкви закликав, щоб у нашій поведінці була видима любов до правди, запал до проповідування Благої Звістки і добро, яка є конкретним знаком, до якого ніхто не буде байдужим але почує себе у безпеці через усвідомлення належності до спільноти, яка називається Церквою.

Довідка:

Міжнародна Літня Богословська Академія в Айґен є ініціативою Товариства Священиків Лінцу, і відбувається щороку. Академія намагається на найвищому рівні, якомога доступнішою мовою обговорювати актуальні та основоположні питання богословя, чітко опираючись на вченні Учительського Уряду Церкви, таким чином намагаючись зробити зрозумілим і доступним Одкровення сучасній людині. Тут зачитують свої доповіді відомі та визначні богослови та науковці, а єпископи та кардинали очолюють Євхаристії та проповідують.

Це перша Академія такого роду в Австрії, що має тісні пов’язання зі Сходом.Назад