Новини

Назад

Архієпископ М. Мокшицький відвідав санктуарій Матері Божої ad Rupes (Скельної) у містечку Кастель Сант Еліа (Вітербо, Італія)

: 676 2015-10-28 13:58:55

У вігілію літургійного спомину св. Йоана Павла ІІ, в середу, 21 жовтня, Архієпископ М. Мокшицький, котрий брав участь у Синоді Єпископів, як Голова Єпископської Конференції України, відвідав санктуарій Матері Божої ad Rupes (Скельної) у містечку Кастель С.Еліа (Вітербо, Італія), яким опікуються отці зі Згромадження св. Архангела Михаїла.

Архієпископ прибув із своїм секретарем, о. Андрієм Лєґовічем і генеральним прокуратором Згромадження михайлітів о. Маряном Бабулою. Гостей привітав ректор о. Пйотр Бурка. Після привітання Архієпископ виразив побажання пройти тим самим шляхом, яким 1 травня 1988 року пройшов св. Йоан Павло ІІ під час свого офіційного візиту до Кастель Сант Еліа.

Ректор, проводячи гостей, запросив їх на коротку молитву до Гроту Матері Божої Скельної перед чудотворним образом. Після молитви о. Архієпископ вписався до пам’ятної книги у Гроті і поцілував реліквії святого Йоана Павла ІІ.

О 19.00 за місцевим часом спільнота Згромадження, зібрана у конференційній залі, привітала Архієпископа Мечислава, котрий забажав зустрітися з отцями михайлітами, котрі тут служать і поділитися спогадами про Йоана Павла ІІ, звертаючи особливу увагу на його особливу відданість молитві, праці, пастриським викликам і завданням, з якими зустрічався як наступник св. Петра.

На завершення зустрічі о. Пйотр Бурек подякував за відвідини, і з свого боку запевнив в тому що спільнота Згромадження молитиметься за Архієпископа та Львівську церкву.

Джерело: Санктуарій Матері Божої ad Rupes

 Назад