Новини

Назад

Архієпископ Ґуджеротті відвідав Соціальний Центр у Харкові

: 1265 2016-02-27 14:45:53

25-26 лютого у нашому місті перебував із візитом Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. Він прибув на запрошення греко-католицької організації "Карітас-Україна". Графік був насичений, однак Нунцію вдалося на короткий час відвідати наш Соціальний Центр св. Єлизавети.

Соціальний Центр, яким опікується римсько-католицький "Карітас-Спес" знаходиться поруч із катедрою Успіння Пресвятої Діви Марії, був відкритий не так давно, майже рік тому. Нунцій ознайомився з нашою роботою з біженцями, яки залишили територію Донбасу і Луганська зокрема, був присутній під час роздавання їжі для безпритульних міста. Всі, хто цього дня прийшли до Центру відчули доброзичливість, яку випромінював архієпископ Клаудіо під час спілкування. Нунцій висловив солідарність з усіма потребуючими, і обіцяв пам`ятати про них в молитві.
На завершення свого короткого візиту владика завітав до Будинку самотньої матері у Коротич (Харківський р-н), де працюють сестри оріоністки. Це була приємна несподіванка і велика радість для мешканців будинку, особливо дітей, які дуже швидко полюбили Гостя.
Дякуємо Його Високопреосвященству за час, присвячений нам, і приємний візит на територію нашої Харківсько-Запорізької дієцезії.
Отець Домінік Кукелка
За матеріалами: kmc.in.uaНазад