Новини

Назад

Архієпскоп Мокшицький очолив відпуст у Білгораї

: 384 2017-07-23 10:06:52

Марія Магдалина вчить нас життя - центром якого є Христос

22 липня у Білгораї по особливому вшановували покровительку парафії Марію Магдалину.  На цей день припала і І річниця оголошення парафіяльної церкви санктуарієм. 

Відпустову літургію очолив колишній секретар святішого Отця Івана Павла II і Бенедикта XVI, а на сьогодні митрополит львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький. Свою проповідь він присвятив особі Марії Магдалини.  "Після навернення, Ісус Христос став всім її життям. В його оточенні вона перебувала, вчилася вірити по справжньому і зустрічалася з милосердною любов"ю. Ми також не раз ми зустрічаємося з милосердним Христом у читанні Священного Писання, на молитві, і, насамперед, у кожній Святій Месі. І сьогодні варто задати собі питання, ким є для мене Ісус Христос?"

Архієпископ Мокшицький ставив св. Марію Магдалину за зразок для кожної людини. "Сьогодні ставлю її як приклад вірності, тому що після звільнення від семи злих духів, вона прилипла всім серцем до Вчителя і стала Його вірною ученицею. Вона є прикладом істини, бо супроводжуючи Ісуса в Його місіонерській діяльності, ця жінка стала важливим свідком діянь і вчення Ісуса".

Після меси відбулася процесія зі Святими Дарами і молебн про заступництво Покровительки Парафії, тієї, яка перша побачила Воскреслого Господа і принесла цю звістку Апостолам і всьому світу. 

В рамках вшанування св. Марії Магдалини ввечері у Білгораї відбувся концерт прославлення, у виконанні краківського гурту "NiemaGOtu"

джерела: Йоанна Ференс Відпуст в БілгораїНазад