Новини

Назад

Архідієцезіальна Школа Сакристиянина і Церемоніарія в Митрополичій Вищій Духовній Семінарії у Брюховичах 2017/2019. ІII Набір

: 47363 2017-11-15 18:42:02

Запрошуємо на першу сесію Архідієцезійної Школи Сакристіянина і Церемоніарія, яка відбудеться у Брюховичах 25/26 листопада 2017 р.

«Потрібно вірним приступати до священної Літургії з доброю настановою духа… заради цього мусять священні пастирі пильнувати, щоб у літургійних чинностях не тільки зберігати закони щодо важности й дозволености відправи, але теж, щоб вірні брали в них свідомо участь, діяльно і корисно» (КЛ 11). Завдання сакристиянинів і церемоніаріїв полягає насамперед на піклуванні про те, щоб літургія в наших храмах могла бути звершувана гідно і з належним ставленням. Зауважуючи і доціняючи значення сакристиянинів і церемоніаріїв в Церкві, прагнемо створити для них можливість поглиблення формації, як літургійної, теологічної, так і духовної.

Школа Сакристиянина і Церемоніарія має служити допомогою для осіб задіяних в сакристії і літургії, так щоб в нашій Семінарії в атмосфері молитви, у спільній літургії, а також через лекції і практичні заняття (гуртки), поглиблювали розуміння виконуваної ними послуги і її велике значення у спільноті, яка збирається при вівтарі Божого люду.

Школа Сакристиянина і Церемоніарія буде відбуватися під патронатом Митрополичої Вищої Духовної Семінарії у Брюховичах. Участь в Школі буде підтверджена свідоцтвом.

 

Програма школи:

2017/2018 р.

1. Історично - спасительний вимір літургії. Літургійний простір

2. Книги, одяг та приналежності літургійні. Служіння в літургійному просторі

3. Оформлення літургійного простору. Квіти в літургії

4. Літургійний рік. Обов’язки cакристиянина і церемоніарія

 

2018/2019 р.

 

5. Літургія Слова. Підбір літургійних пісень

6. Основи сакраментології. Літургійні, догматичні, моральні та правові аспекти. І ч.

7. Основи сакраментології. Літургійні, догматичні, моральні та правові аспекти. ІІ ч.

8. Духовність cакристиянина і церемоніарія.

Закінчення Дієцезіальної Школи та благословення Архієпископа Мєчислава Мокшицького до виконання послуги cакристиянина і церемоніарія.

Перша сесія школи відбудеться у Брюховичах 25/26 листопада 2017 р.

Інформуємо що кандидати до Архідієцезіальної Школа Сакристиянина і Церемоніарія в Митрополичій Вищій Духовній Семінарії у Брюховичах повинні до 26 листопада 2017 р. подати наступні документи от. Олегу Саламону:

Заява про прийняття до Архідієцезіальної Школа Сакристиянина і Церемоніарія
Характеристика від о. настоятеля парафії кандидата, або іншого священика відповідального за душпастирство;
Свідоцтво хрещення та миропомазання;
3 фотографії;

Контакт:
От. Олег Саламон
вул. Шевченка 1 А, 80383 Малехів,
Львівська обл.
oleg.salomon@gmail.com
oleg_salomon@ukr.net
+380979449962
+380952600360Назад