Новини

Назад

Арх. Мечислав Мокшицький разом із місцевою громадою вшанував Святого Йоана Павла ІІ у Запоріжжі

: 584 2020-05-27 15:35:54

Подячна Меса з нагоди сотої річниці від дня народження Святого Йоана Павла ІІ відбулася увечері, 23 травня в парафії Бога Отця у Запоріжжі. Її очолив Архієпископ Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

Віряни запоріжжя зібрались у соту річницю народження Кароля Войтили, на подячній молитві за дар життя і святості святого Йоана Павла ІІ, а водночас за парафію та її місію.

Пригадаємо, нещодавно місто Запоріжжя отримало чудовий подарунок, присвячений 100-ій річниці народження святого Івана Павла ІІ — нову назву вулиці на його честь. 

У проповіді архієпископ Львова згадав про роки, які прожив разом із Святим та підкреслив, що він був людиною глибокої молитви. Щодня Кароль Войтила починав від молитви на святому разарії рано вранці, цю молитву він відмовляв лежачи хрестом у своїй приватній каплиці, ніколи теж не закінчив дня без молитви. «Протягом свого життя Йоан Павло ІІ намагався переконати інших людей до інтенсивної молитви та вносив свій вклад у відновлення цього світу», - згадує архієпископ М. Мокшицький.

Світлини та відео: Виктор Гаврюсев

Автор : Олександр Кусий

Назад