Новини

Назад

Апостольський Нунцій у Львові: «Менше говорити про любов, більше нею жити»

: 2271 2016-08-02 16:12:19

30-31 липня 2016 р. у Львові відбулося свято молоді «Краків у Львові». Ту молодь Львівської архидієцезії, яка не мала змоги взяти участь у Світових днях молоді у Кракові, запросили до себе отці-францисканці.

Крім насиченості зустрічами, співом та євангелізаційними виходами у місто, була також змога відчути себе частиною СДМ через пряму трансляцію зустрічі молоді з Папою на великому екрані.
У зустрічі також узяли участь отці-василіяни та представники сиро-малабарського обряду. Молодь зі різних парафій прибула зі своїми священиками та сестрами-черницями.

Месу ввечері 30 липня очолив Апостольський нунцій вУкраїні Клаудіо Ґуджеротті . Всі присутні зустріли його радісними оплесками, а о. Едвард Кава, делегат Провінціала ордену францисканців, висловив вдячність нунцію за те, що без вагань прийняв запрошення і прибув до Львова, щоб розділити радість єднання молоді у Львові та Кракові.

Неймовірна проповідь нунція Ґуджеротті справила на всіх присутніх глибоке враження, вже починаючи від слів «Не хочу вас засмучувати і промовляти до вас російською, бо українську я лише вчу, тому звертатимусь італійською, а отець вам буде перекладати — бачите, ми справжні патріоти?» Це було гідне оплесків .

«Що таке милосердя? У євангеліста Йоана ми почули про те, що найкраще пояснює, чим є милосердя — він називає його словом “любов”. Що таке любов? Любов — це щось таке, що ми не можемо визначити. (…) Перша важлива річ, яку ми маємо робити, це менше говорити про любов, але більше нею жити».


Джерело: CREDO

 Назад