Новини

Назад

Апостольский Нунцій Клаудіо Ґуджеротті вшанував пам′ять Героїв Небесної Сотні

: 1314 2016-02-19 17:00:27

18 лютого, у річницю вшанування Героїв Небесної Сотні Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Ґуджеротті вшанував пам′ять загиблих за Гідність нашої держави покладанням квітів до хреста на вулиці Інститутській (нині - ця частина називається алеєю Героїв Небесної Сотні) та молитвою в каплиці, присвяченій Героям.

"Перше, що я мав на меті - це вшанувати Тих, хто загинув за ідеал", - зазначив Нунцій. "У цьому світі одна з найважчих речей - це мати ідеал. Іноді здається, що гроші - це єдиний ідеал у цьому світі. Але є також і сьогодні люди, які мріють про щось більше і краще для свого народу. І це дуже важливо для всього світу, для Церкви, і також для нас, віруючих, бо нас навчають, що є й інші цінності - духовні у цьому світі".

Після вшанування Героїв Небесної Сотні, Нунцій запевнив журналістів, що незабаром буде мати зустріч із Папою Франциском - і звітуватиме перед ним щодо ситуації в Україні.

Нагадуємо, що незабаром архієпископ Клаудіо Ґуджеротті вирушить у подорож Східною Україною, щоби "дати відчути людям, які там живуть, що вони не є відкиненими".

Більше інформації про візит Апостольського Нунція до Сходу України читайте на сайті KMC.in.ua.Назад