Новини

Назад

Активізуючі ігри для дітей в парафії св. Йоана Павла ІІ

: 11815 2019-02-13 14:13:59

Заняття для дітей, які проводяться сімейним центром «Традиція – Львів» від парафії св. Йоана Павла ІІ прагнуть заохотити дітей до радісного навчання.

На минулому занятті діти пізнавали таємниці приготування популярного імбирного печива. Одна мама запитала : «Чи не за маленька моя дитина для приготування печива? Їй всього чотири роки». На що ведучі відповіли: «Чотири роки і досі не вміє готувати імбирного печива? Боюсь, що може бути запізно», - додали зі сміхом.

Юля Зелинська професійно займається організацією подій і навчанням малюків таємницям кулінарного мистецтва. Для більшості це була вперше в житті приготовлена справжня їжа.

Кожна дитина, коли бачить свої досягнення – швидше розвивається.

Наступним кроком буде – декорація солодкого печива. Продукти можна перетворити на справжні витвори мистецтва: формувати скульптури, розмальовувати, складати і багато іншого.

Спеціаліст – кондитер Юля Ковальчук навчить дітей мистецтва кухні. Інколи важливішим є те, як продукт виглядає аніж смакує.

Запрошуємо на майстер клас «Красота їжі. Як зробити кольорові, гарні пряники» - при каплиці св. Йоана Павла ІІ, м. Львів – Сокільники, вул. Стрийська, 6 (перша зупинка за Автовокзалом у напрямку «Ашану»), неділя 17 лютого о 16:30. Вхід вільний.Назад