Новини

Назад

Акція "Поля надії в Україні"

: 59724 2017-04-04 19:22:21

Акція "Поля надії в Україні", що проходить під патронатом Й.Е. Архієпископа Мечислава Мокшицького Митрополита Львівського Латинського обряду триватиме в період Великодніх Свят. За тиждень до Квітної Неділі будуть відбуватися практичні заняття з виготовлення нарцисів - символів життя та надії, які в Квітну Неділю прикрасять пальми жертводавців.

Нарциси зроблені власноруч будуть символом акції, і водночас єдиними в своєму роді "цеглинами", що будуть збиратися як поміч на ведення опіки над онкохворими людьми.

Ця Акція розпочалася з ініціативи Асоціації Польських Підприємців Львівщини разом з фондом "Даймо надію".

Кошти зібрані під час цьогорічної акції "Поля надії в Україні" 9 квітня 2017 року, будуть спрямовані на лікування онкохворих дітей.

Яни Воробель, 3 роки
Діагноз: Рак крові (лейкемія, лейкоз)

Владека Камілевського, 11 років
Діагноз: Пухлина стовбура головного мозку

Організатор: Асоціація Польських Підприємців Львівщини

Контакт: asocjacja_appzl@o2.pl

Співпраця:

- Благодійний фонд "Даймо надію", м. Львів
- КПЦ ім. К. Макушинського, м. Стрий
- Громадські Організації в Україні
- Органи місцевого самоврядування та державні інституції
- Місцеві ЗМІ


Інформаційна довідка:

В 2015 році, Асоціація Польських Підприємців Львівщини, розпочала реалізацію загальноукраїнського проекту "Поля Надії в Україні".

Метою проекту є популяризація ідеї допомоги онкологічно хворим дітям та привернення уваги дітей, молоді та дорослих на потреби хворих людей.

Міжнародним символом надії є нарциси, як нагадують нам про хворих людей, тих, які очікують на нашу допомогу та опіку у важких хвилинах свого життя.

Акція відбувається в двох періодах: осінньому - висадження цибулин нарцисів, які є міжнародним символом надії, весняному (Вербна Неділя за григоріанським календарем та вербна неділя за юліанським календарем).

В 2014 році Культурно-Просвітницький Центр ім. Крнелія Макушинського польської громади міста Стрия розпочав акцію "Поля надії" в Стрию в Україні під назвою "Стрийське Поле Надії".

В 1998 році в Польщі цю акцію розпочав в м. Краків Хоспіс св. Лазаря, яка триває до сьогоднішнього дня, і бере в ній участь 40 польських міст.

Поля надії - це всесвітня акція, яку в 1957 році в Англії започаткував та розпочав Фонд arie Curie Cancer Care (Фонд Марії Склодовської-Кюрі допомоги онкохворим людям).

Метою Фонду є допомога та підтримка помираючим на онкологічні захворювання людям. Кожний небайдужий в замін за відкрите серце та свою пожертву отримує квітку жовтого нарциса або її символ.

 Назад