Новини

Назад

Адвентова зустріч духовенства Жовківського деканату

: 3197 2018-12-04 22:31:07

Сьогодні, 4 грудня 2018 року в парафії святого Йосипа у Раві-Руській відбулася адвентова зустріч духовенства Жовківського деканату із архієпископом Мечиславом Мокшицьким, котрий очолив урочисту Святу Месу у парафіяльному храмі.

У Святій Месі взяли участь отець прелат Юзеф  Легович, декан Жовківський, священики та монахині деканату, а також чисельно зібрані парафіяни. У проповіді архієпископ Мечислав зазначив, що Церква в Україні «хоче поставити Пресвяте Сімейство - Ісуса, Марію і Йосипа в центрі душпастирських розважань у 2019 році».

Після Євхаристії у катехетичному приміщенні відбулась конференція, яку провів Митрополит Львівський. Під час виступу владика зробив підсумок синоду в Римі, у якому брав участь. Представив плани стосовно Року Сімї, який відбудеться у всіх дієцезіях України та спільно обговорено поточні справи деканату та архідієцезії.

Після конференції духовні особи зустрілись на спільній вігілійній вечері та склали собі різдвяні вітання. Того ж дня отець Гжегож Зомбек отримав призначення на віце-директора Відділу Душпастирства Подружжя та Родин Львівської Архідієцезії.

Фотографії: c. Оксана Понідзельська, о. Андрій Пеканець

Автор : Андрій Пеканець

Назад