Новини

Назад

Адвентова зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з духовенством Івано-Франківського деканату

: 1238 2017-12-14 21:52:01

11 грудня у парафії Христа Царя в Івано-Франківську відбулася зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з духовенством Івано-Франківського деканату.

Ця передріздвяна зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, а йому співслужили Генеральний Вікарій архідієцезії отець-інфулат Юзеф Павлічек, настоятель парафії о. Владислав Іващак та священики деканату.

У проповіді архіпастир пригадав прекрасну традицію вільного місця при святковому різдвяному столі, про ту тугу за тими, хто був з нами, але вже відійшов ...

Проповідник також заохотив вдивлятись в особу Йоана Хрестителя, повчання якого були такими переконливими, що сотні людей прагнули охреститись і покаятись у власних гріхах. Продовженням зустрічі стала конференція, яку архієпископ скерував до зібраних священиків та черниць.

Архієпископ наблизив присутнім образи Церкви як Божого стада, виноградника та дому Божого. Ці порівняння та образи мають нам допомогти виходити назовні, аби піклуватись про довірених нам людей, пам`ятати, що плід приносимо лише тоді, коли триваємо в Бозі, і даємо себе використати як живий будівельний матеріал для Божої будівлі.

Після конференції відбулось ділення облатком, яке перейшло у святковий обід та колядування за спільним столом з архіпастирем.Назад