Новини

Назад

83-ий випуск католицької програми "Скеля"

: 112 2019-12-30 13:19:44

Запрошуємо до перегляду католицької програми "Скеля". У 83 випуску пропонуємо вашій увазі події за грудень 2019 року:

- VIII Доброчинний Різдвяний Ярмарок «Даймо Надію» у Митрополичій Курії. З благословення і під почесним патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького 30 листопада у приміщенні Львівської Митрополичої Курії відбувся VIII Доброчинний Різдвяний Ярмарок.

- Консекрація домініканця Микола Лучка на єпископа-помічника Мукачівської дієцезії. 10 грудня численна група духовенства, монашества і вірних з Львівської Архідієцезії взяли участь в єпископських свяченнях домініканця о. Миколи Лучка, що відбулися в мукачівській катедрі св. Мартина на Закарпатті. 11 листопада ц.р. Святіший Отець Франциск призначив його єпископом-помічником Мукачівської дієцезії. Донедавна о. Миколай Лучок ОР був настоятелем домініканської спільноти у Львові, духівником Львівського деканату та очолював академічне душпастирство молоді (храм Матері Божої Громничної).

- Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату. 3 грудня у Санктуарії Святого Антонія Падевського отців францисканців у Львові Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і сестрами-монахинями, які служать у Львівському деканаті, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.

- Передріздвяна зустріч з архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Львівській семінарії св. Йосифа. 15 грудня у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа в Брюховичах відбулася Вігілія Різдва Христового і ділення оплатком. Святкування Вігілії Різдва у Львівській духовній семінарії розпочалось урочистою Месою, яку очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

- Передріздвяна зустріч у Львівській Митрополичій Курії.17 грудня відбулася передріздвяна зустріч духовенства та світських осіб, котрі служать у Митрополичій Курії. Традиційно вона розпочалась з коляди й Слова Божого. Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек склав побажання архієпископу Мечиславу Мокшицькому і єпископу-помічнику Едуарду Каві.

- Похорон п. Казимири Кави в Мостиськах. У четвер, 19 грудня 2019 року відбувся похорон п. Казимири Кави, мами єпископа Едварда та отця Станіслава Кави OFMConv в Мостиськах.

- Різдвяна зустріч Арх. Мечислава в Карітас-Спес Львівської Архідієцезії з потребуючими людьми. 23 грудня відбулася різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького у приміщенні РМ Карітас-Спес Львівської Архідієцезії з потребуючими людьми, котрі перебувають під опікою Релігійної місії нашої Архідієцезії. На святковий обід зібрались близько 140 бідних людей, які взяли участь у ньому.

- Папа: Нехай же Відкупитель світу буде світлом для дорогої України. Бажаючи у день Христового Різдва Божого світла для народів світу, Папа Франциск не забув і про Україну, що гаряче прагне миру.

- Урочистість Різдва Христового в Митрополичій Базиліці у Львові. 25 грудня, в урочистість Різдва Христового, архієпископ Мечислав Мокшицький очолив дві урочисті Святі Меси в Митрополичій Базиліці у Львові – о 9 год ранку українською мовою і о 11.30 – польською мовою. У своїй проповіді львівський митрополит зазначив, що одним із великих дарів Різдва є дар миру.

- Вифлиємське Світло Миру засяяло у каплиці Митрополичої Курії. 23 грудня молоді члени Скаутсвa в Україні принесли Вифлеємський вогонь до резиденції митрополита Мечислава Мокшицького. О 12 годині в каплиці Митрополичої Курії засяяло Вифлиємське Світло Миру. Скаути заспівали пісню передачі вогню миру, заколядували і склали свої побажання.

- Святий Миколай завітав до Львівської катедри та семінарії.

- Різдвяні вітання Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького.Назад