Новини

Назад

78-ий випуск католицької програми "Скеля"

: 197 2019-05-02 20:16:05

Запрошуємо до перегляду католицької програми "Скеля". У 78 випуску пропонуємо вашій увазі:

Події за квітень 2019 року:

- Освячення нового храму у Львові- Брюховичах. Увечері 13 квітня Архієпископ Мечислав Мокшицький освятив новий храм св. Терези від Дитяти Ісус в смт. Брюховичі, яке належить до Шевченківського району міста Львова. У цій парафії служать отці паллотини.

- Пальмова Неділя у Митрополичій Базиліці. 14 квітня урочистість Пальмової Неділі у Митрополичій Базиліці очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький. Після молитви перед пропам’ятною таблицею св. Йоана Павла ІІ львівський митрополит посвятив пальмові та вербові галузки, очолив процесію навколо катедрию Після прибуття до головного вівтаря у храмі очолив Святу Месу.

- Свята Меса Мира в Митрополичій Базиліці у Львові. 16 квітня, у Великий Вівторок, у львівській Митрополичій Базиліці Успіння ПДМ відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії. Як і щороку, священики з’їжджаються у Великий Вівторок до катедри, щоби разом зі своїм ординарієм служити Святу Месу Мира. Вона звершується у Великий Четвер вранці, та через віддаленість багатьох парафій від Львова, у нашій катедрі її служать у Великий Вівторок.

- Хресна Дорога вулицями Львова. Увечері 17 квітня, у Велику Середу, від Митрополичої Базиліки до санктуарію св. Антонія у Львові вулицями міста пройшла Хресна Дорога римо-католиків, яку традиційно організовавують отці францисканці конвентуальні.

- Трагедія пожежі Собору Паризької Богогматері - духовної, історичної та архітектурної пам`ятки, яка як жодна інша споруда не представляє Парижа і Франції.

- 7 квітня о 19.00 у Львівському Кафедральному Соборі відбувся концерт у виконанні представницького військового ансамблю із Польщі під керівництвом Кшесимира Дембського. Концерт під назвою "Старі пісні Юліана Урсина Німцевіча" на честь Божої Матері, Прекрасної Зірки міста Львова.

- Пасхальні привітання єп. Бернацького

- Пасхальні привітання арх. МокшицькогоНазад