Новини

Назад

75-ий випуск католицької програми "Скеля"

: 362 2019-03-05 13:47:26

Запрошуємо до перегляду католицької програми "Скеля". У 75 випуску пропонуємо вашій увазі:

Події за лютий 2019 року:

1. Візит архієпископа Поля Ель-Сайєха Маронітської Католицької Церкви. 3 лютого в Митрополичій Базиліці у Львові разом із єпископом-помічником Едуардом Кавою св. Месу відправив архієпископ-емерит Пол Ель-Сайєх, Генеральний вікарій маронітського Патріарха кардинала Мара Бешара Бутроса Аль Раї, котрий прибув для участі в святкуванні Дня св. Марона, що відбудеть 6 лютого у співкатедральному храмі св. Олександра в Києві. У богослужінні в львівській катедрі були присутні також ліванці-мароніти, котрі живуть в Україні.

2. Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав хворих. Вранці 11 лютого, у літургійний спомин об’явлення Матері Божої в Люрді, в який Католицька Церква відзначає Всесвітній день хворого, архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав Дім Милосердя св. Зигмунда Гораздовського у Брюховичах біля Львова.

3. Папа: Почуймо волання найменших, спраглих справедливості. Святіший Отець відкрив зустріч «Захист неповнолітніх у Церкві». «Розпочинаймо цей наш шлях, озброєні вірою та духом якнайбільшої щирості, мужності та конкретності», – з таким заохоченням Папа Франциск звернувся у четвер, 21 лютого 2019 р., до Патріархів і Глав Східних Католицьких Церков, кардиналів та єпископів, чернечих настоятелів та очільників дикастерій Римської Курії, зібраних у залі синодальних засідань, відкриваючи зустріч «Захист неповнолітніх у Церкві».

4. Від 25 по 28 лютого 2019 р. у реколекційному будинку бл. Якова Стрепи у Брюховичах тривали реколекції для священиків, які служать у Львівській Архідієцезії. На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького провадив їх отець канонік Яцек Бексіньскі.

5. Санктуарій Святого Хреста в Берездівцях.

6. Катехеза про святість подружжя. Про Святих Йосифа і Марію говорить о. Андрій Безкоровайний.Назад