Новини

Назад

74-ий випуск католицької програми "Скеля"

: 388 2019-02-06 13:10:14

Запрошуємо до перегляду католицької програми "Скеля". У 74 випуску пропонуємо вашій увазі:

Події за січень 2019 року:

1. Завершилася ІV Велитка Коляда в Архієпископа Мечислава Мокшицького. 4 січня в Митрополичій Курії завершилася ІV Велика Коляда в Архієпископа Мечислава Мокшицького. Протягом двох днів радістю Різдва Христового поділилися понад півтори тисячі колядників з багатьох парафій і духовних осередків Львівської Архідієцезії.

2. Похорон о. Людвіка Камілевського в Полонному на Хмельниччині. У четвер, 24 січня 2019 року поховали отця-прелата Людвіка Камілевського в парафії святої Анни у Полонному на Хмельниччині.

3. Закінчення тижня молитви за єдність християн у Львівській кадедрі. 25 січня у митрополичій базиліці у Львові, наприкінці тижня молитви за єдність християн, відбулась екуменічна молитва. На початку молитву очолив єпископ Львівсько-Сокальської Єпархії Димитрій Української Православної Церкви. Потім булла спільна Свята Меса, яку очолював о. Архієпископ Мечислав Мокшицький, а проповідь виголосив о. Іґнатій, настоятель монастиря отців василіян у Червонограді. Після святої меси протестантська громада завершила молитву.

4. Колядування ансамблю «Мазовше» в Митрополичій Базиліці. Під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького увечері 26 січня у вщент наповненій Митрополичій Базиліці у Львові відбувся величний концерт колядок і різдвяних пісень у виконанні солістів, хору і оркестру Польського державного народного ансамблю пісні і танцю «Мазовше» під керівництвом Яцека Бонєцького. Ініціатором концерту була Фундація Спадщина Порубіжжя.

5. Різдвяна зустріч Арх. Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба. 27 січня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з різних парафій Львівської Архідієцезії.

6. Папа Франциск прибув до Панами на Світовий День Молоді.

7. Колядування сестер-монахинь в Митрополичій Курії. 29 січня 2019 року о 16.00 у Львівській Митрополичій Курії був вечір співу колядок. На спільне колядування Архієпископ Мечислав Мокшицький запросив черниць зі Львова та околиць. Прибуло понад 30 сестер з різних Згромаджень.

8. Передача образів Святої Родини для перегринації в деканатах. 30 січня в каплиці Митрополичої Курії Архієпископ Мечислав Мокшицький поблагословив і освятив образи Святої Родини, які передав присутнім деканам для подальшої перегринації у Львівській Архідієцезії. Після спільної молитви Архієпископ Мечислав Мокшицький звернувся зі словом до духовенства та родин, котрі прибули разом зі своїми деканами.

9. Хода Трьох Царів у Мостиськах. В урочистість Богоявлення Господнього, 6 січня в Мостиськах вже вчетверте, вулицями міста пройшла хода Трьох Царів.Назад