Новини

Назад

72 випуск католицької програми "Скеля"

: 362 2018-12-10 12:14:24

Запрошуємо до перегляду католицької програми "Скеля".
У 72 випуску пропонуємо вашій увазі:

Події за листопад місяць:

- Урочистість Всіх Святих на Личаківському цвинтарі. 1 листопада, в урочистість Всіх Святих, Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу на польському військовому меморіалі та виголосив проповідь. Зі словом до присутніх звернувся Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольський.

- Вшанування всіх померлих вірних на Янівському цвинтарі у Львові. 2 листопада, у день спомину всіх померлих вірних, львівські римо-католики традиційно зібралися біля могили св. Йосифа Більчевського на Янівському цвинтарі.

- Свята Меса за померлих львівських архієпископів і єпископів. Увечері 2 листопада, в день коли Церква згадує всіх вірних померлих, в Митрополичій Базиліці у Львові Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу в намірах померлих архієпископів і єпископів та виголосив проповідь.

- Деканальний день зосередження у Львові. 14 листопада 2018 року в парафії Святого Махаїла Архангела о. Яцек Коцур гостював священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.

- Фонд «Даймо надію» звітує про роботу звершену у 2018 році і планує майбутні починання. 15 листопада відбулась щорічна підсумкова зустріч членів, друзів фундації «Даймо надію», які підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани, а також перспективи на майбутнє. Зустріч розпочалась на спільній Євхаристії , яку очолив Львівський Митрополит.

- Урочиста Свята Меса у Львівській Катедрі з нагоди пленарного зібрання Капітулу Митрополичої Базиліки та Ради Священиків. 19 листопада Святу Месу o 18.00 очолив Митрополит Львівський Архієпископ М. Мокшицький, якому співслужили єпископ помічник Едвард Кава, єпископ-емерит Мар’ян Бучек, а також єпископ Едвард Бялогловскі (Жешув), котрий на запрошення архієпископа очолить реколекції для священиків нашої архідієцезії, що розпочинаються сьогодні ввечері у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа.

- Зібрання Ради Священиків Львівської Архідієцезії. 19 листопада о 15.00 у Львівській Митрополичій Курії відбулася зустріч Ради Священиків Львівської Архідієцезії.  Зустріч розпочалась спільною молитвою до Милосердя Божого в каплиці Курії, яку очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

- Завершились реколекції для священиків. Від 19 по 22 листопада 2018 р. у Реколекційному будинку Митрополичої Вищої Духовної Семінарії у Брюховичах тривали реколекції для священиків, які служать у Львівській Архідієцезії. На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького провадив їх єпископ-помічник Жешувської дієцезії Едвард Б’ялоґловскі.

- Молитва в 23-ту річницю смерті єпископа Рафаїла Керницького. Увечері 23 листопада в Митрополичій Базиліці відправлено дві св. Меси в інтенції єпископа Рафаїла Керницького, котрий відійшов до вічності 23 роки тому.

- У Львові спільно молились за невинно полеглих у 85-ту роковину Дня пам`яті жертв Голодомору. 24 листопада у всіх храмах Львівської Архідієцезії духовенство й вірні молилися за жертв Голодоморів в Україні.

- 10-ліття інґресу Архієпископа Мечислава Мокшицького. 25 листопада в Митрополичій Базиліці у Львові з нагоди 10-ліття інґресу Архієпископа Мечислава Мокшицького відбувся концерт хору і камерного оркестру NICOLAUS з Польщі та презентація книжки “Секретар двох пап” львівського Видавництва Святого Павла у 40-у річницю обрання св. Йоана Павла ІІ намісником святого Петра.

- Завершилися спільні реколекції для католицьких єпископів України. 29 листопада в Реколекційному домі Львівської Архідієцезії в Брюховичах завершилися щорічні спільні реколекції для католицьких єпископів України латинського і візантійського обрядів. (Досвід єпископів)Назад