Новини

Назад

51 пленарне засідання Конференції римо-католицьких єпископів України

: 571 2018-12-01 17:59:19

Сьогодні завершилось 51 пленарне засідання Конференції римо-католицьких єпископів України. До Вищої Духовної Семінарії в Брюховичах, з’їхалися римо-католицькі єпископи з усієї України та Криму. Обради тривали від 30 листопада 2018 року по 1 грудня. На початку засідання єпископи зустрічалися з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті. 

Єпископи затвердили Звернення до вірних про початок Року шлюбу та сімʼї у 2019 році та Пастирське послання на свято Святої Родини 30 грудня 2018 року, в якому подану детальну інформацію щодо Конгресу родин 20-22 вересня 2019 року у Шаргороді та Вінниці.

Про діяльність засобів масової інформації доповіли директор радіо «Марія» о. Олексій Самсонов та директор Католицького Медіа-Центру о. Олександр Зелінський OMI. Єпископ Едуард Кава OFM Conv представив ситуацію та проблеми чоловічих і жіночих монастирів. Єпископ Яцек Пиль ОМІ озвучив багато питань, які стосуються Літургійної комісії.

Наприкінці засідання Конференції відбулись вибори її комісій на новий п`ятирічний термін.

Головою Конференції було обрано єпископа Броніслава Бернацького, ординарія Одесько-Сімферопольського, а його заступником - митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького, котрий подякував архіпастирям за співпрацю під час його головування. Генеральним секретарем Конференції знову став ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський, а нотаріусом - єпископ-емерит Харківсько-Запорізький Мар`ян Бучек.

Автор : Олександр Кусий

Назад