Новини

Назад

25-річчя відновлення парафії у Пилатківцях на Тернопільщині

: 1499 2017-10-18 10:25:30

16 жовтня, в понеділок, єпископ Едуард Кава очолив урочистість храмового свята та 25 – річчя відновлення парафії св. Ядвіги Сілезької в Пилатківцях.

В невеликому селі Пилатківцях, поблизу Борщева, що на Тернопільщині, знаходиться костел св. Ядвиги Сілезької. Щороку католицька громада села разом з односельцями і гостями 16 жовтня відзначає храмове свято. Але цьогорічне 16 жовтня - особливий день для парафіян. В цей день сповнилось 25 років з дня відновлення богослужінь в костелі, який довгі роки був колгоспним складом.
Цей день став для нас особливо радісним і урочистим оскільки нас відвідав єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава, який разом із запрошеними отцями і вірними молився за мир в країні, за потрібні ласки для людей, за міцну віру, справжню любов. Його виголошене слово до нас не залишило нікого байдужим і проникло в наші душі і серця. А влучне порівняння діючого храму з биттям людського серця запам’ятаємо як дороговказ для християнина.
Ми глибоко і щиро вдячні Господу Богу за цю урочисту Євхаристію, яку очолив отець єпископ Едуард Кава. Навіть природа благоволила нам.

Парафіяни с. ПилатківціНазад