Новини

Назад

25-ліття францисканської провінції св. Архангела Михаїла святкували в Житомирі

: 1770 2018-09-11 10:52:20

10 вересня у Житомирі Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький відслужив Святу Месу на початок святкування ювілею 25-ліття встановлення офіційних структур францисканської провінції св. Архангела Михаїла в Україні. Разом з францисканцями молився теж єпископ помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава.

Митрополит Львівський, звертаючись зі своїм словом до менших братів, сказав:

Всечесний Отче Провінціале і уся францисканська спільнота! Улюблені Брати і Сестри!

Святий Франциск з Ассізі у «Прослав створіння» написав : «Найвищий, Всемогутній,Добрий Господи, Твоя слава, хвала і честь і всяке благословення».

З такими словами стаємо посеред францисканської спільноти, щоб прославити Бога, і дякувати за 25 років з часу відновлення дороги миру і добра та утворення провінції Святого Архангела Михаїла в Україні.

І додав:

Коли хочемо після 25-ти років окреслити своє сьогодні і завтра, якщо хочемо обрати дорогу життя для провінції Святого Архангела Михаїла, тот ці слова є найважливішою вказівкою і метою душпастирського служіння, яке ґрунтується на Святому Писанні. A воно промовляє сьогодні яскраво і виразно: «Уважайте добре, щоб ви не чинили ваших добрих вчинків перед людьми, які бачили б вас, а то не матимете нагороди в Отця вашого, що на небі». Будьте, отже, автентичні, правдиві в тому що робите і в тому що будете робити!

Світлини: ORDO FRATRUM MINORUM - ofm.org.uaНазад