Новини

Назад

25-літній ювілей священства о. Марека Нєдзвєцкого

: 2129 2017-04-10 13:06:48

7 квітня о. декан Марек Нєдзвєцкі, настоятель парафії св.Ап. Петра і Павла у м. Яворів відзначав 25-літній ювілей священства. Урочисту Святу Месу із цієї нагоди очолив єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек у співслужінні із Генеральним Вікарієм Львівської архідієцезії о. інф. Юзефом Павлічком, котрий виголосив дуже глибоку та зворушливу проповідь, а також самим Ювіляром та отцями Городоцького деканату та греко-католицькими отцями із парафій Яворова.

На початку Меси канцлер курії о. Владислав Ґримський зачитав привітального листа від архієпископа Митрполита Львівського Мечислава Мокшицького, який не зміг бути присутнім особисто.

Привітати отця Марека приїхала найближча родина, друзі, брати у священстві та сестри монахині, а також голова міста Яворова п. Павло Бакунець і численні гості із Польщі - голови міст-партнерів Яврова – віце-війт ґміни Кольбуди, старости Ярослава та Любачува, а також представники Консульств Польщі та Австрії.
Всі групи парафіяльної спільноти підготували зворушливі привітання та влаштували незабутнє свято вдячності, любові та поваги до свого настоятеля.

Фото: Polski Chór "Echo" ze Lwowa

Автор : Віта Якубовська

Назад