Новини

Назад

25 березня - День Святості Життя та Духовного Усиновлення дитини

: 30440 2021-03-07 11:38:59

За дев’ять місяців перед Різдвом Господнім, у день Господнього Благовіщення, ми з вдячністю схиляємо голови перед Таїнством зачаття Божого Сина з Діви Марії. Цей день є нагодою до роздумів про чудо кожного людського життя як найбільшого і першого дару Бога Творця.

В Україні за неофіційними даними кожного року від аборту гине

1000000 ненароджених дітей.

Кожен може врятувати життя. Зроби це!

ДУХОВНЕ УСИНОВЛЕННЯ ЗАЧАТОЇ ДИТИНИ –

це молитва за дитину, якій загрожує вбивство в лоні матері (аборт). Ім’я цієї дитини знає тільки Бог.

Духовне усиновлення триває 9 місяців і полягає у:

· *щоденній молитві однією таємницею Розарію (1 «Отче наш...», 10 «Радуйся, Маріє...», 1 «Слава Отцю...»),

· *щоденній спеціальній молитві за дитину та її батьків,

· *добровільній постанові (напр., жертвування Святого Причастя, піст, добрі вчинки).

Традиційно духовне усиновлення ненародженої дитини відбувається в урочистість Благовіщення Господнього, але можна його прийняти і в будь-який інший день у храмі або вдома перед хрестом чи іконою. Розпочинається духовне усиновлення від наступної обітниці, молитви:

«Пресвята Діво Богородице Маріє, всі Ангели та Святі! Прагнучи нести допомогу ненародженим дітям, твердо постановляю та обіцяю, що від сьогодні духовно усиновляю одну дитину, ім’я якої знає тільки Бог. Хочу впродовж дев’яти місяців щоденно молитися про її порятунок і щасливе народження, а також про її праведне життя. Господи, допоможи мені виконати цю постанову, а ту дитину, ім’я якої знаєш лише Ти, оберігай своєю могутньою опікою. Амінь».

Щоденна молитва:

Господи Ісусе, за заступництвом Твоєї Матері, Пресвятої Діви Марії, яка з любов’ю Тебе породила, а також за заступництвом святого Йосифа, якому Тебе довірили і який був Твоїм Опікуном після народження, прошу за цю дитину, котру я духовно усиновив(-ла), яка ще не народилася і зараз перебуває під загрозою загибелі.
Прошу Тебе, Господи Ісусе: даруй батькам цієї дитини любов і відвагу, щоб вони залишили своїй дитині життя, яке Ти сам для неї призначив.

 

ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

Якими можуть бути додаткові зобов`язання Духовного Усиновлення зачатої дитини?

Додатковими зобов`язаннями можуть бути наприклад:

пожертвування Служби Божої, часта сповідь і Святе Причастя, Адорація Найсвятішого Таїнства, читання Святого Письма, піст на хлібі та воді, боротьба із поганими звичками, допомога потребуючим особам, додаткові молитви та ін. Потрібно приймати реальні зобов`язання, маючи на увазі індивідуальні можливості їх виконання.

Чи можна здійснити Духовне Усиновлення без додаткових зобов`язань?

Так. Додаткові зобов`язання не обов`язкові, хоча ті, хто усиновляють, охоче їх приймають.


Скільки разів можна здійснити Духовне Усиновлення?

Можна його здійснювати повсякчасно, за умови виконання попередніх зобов`язань.


Чи треба кожен раз складати обітниці?
Так.

Чи можна всиновити більше ніж одну дитину водночас?
Ні. Духовне Усиновлення стосується тільки однієї дитини.

Звідки можемо мати впевненість, що Бог вислухає нашу молитву?
Наша впевненість опирається на віру у Всемогутнє і безмежне Боже Милосердя. Бог є Подателем життя і Його волею є те, щоб кожна зачата дитина жила та була огорнена любов`ю батьків.

Які плоди Духовного Усиновлення?

Як дуже конкретний, безкорисний дар (молитва, піст, жертви), допомагає, особливо молодим людям, загартовувати характер, боротись із егоїзмом, відкривати радість відповідального батьківства, даючи можливість бачити любов і секс очима Бога.

Духовне Усиновлення лікує глибокі духовні, внутрішні рани, спричинені гріхом аборту. Дозволяє матерям знайти віру у Боже Милосердя, яка приносить спокій у їхні серця.

Чи є гріхом, якщо одного дня забудеться читання молитви?
Якщо забуду, то це не гріх. Гріхом є свідоме та добровільне знехтування складеної Богу обітниці.

Чи Духовне Усиновлення переривається, якщо занедбано молитву вже довгий час?
Довга перерва (місяць, два) перериває Духовне Усиновлення. Потрібно тоді відновити обітниці і старатись їх дотримуватись. У випадку короткої перерви (коли є поважна причина), потрібно Духовне Всиновлення продовжувати.

Чи Духовне Усиновлення можуть прийняти особи, що живуть у не сакраментальному зв`язку?
Так. і розлучені особи також.

Чи обов`язково обітниці Духовного Усиновлення повинні бути складені в урочистій формі, виключно у костелі, у присутності священика?

Бажано ці обітниці складати урочисто, хоча можна їх скласти також і приватно.

Також про Духовне усиновлення можна послухати тут

Джерело: rodynypodilla


<p style="text-align: justify;"><span style="color: #ff0000;">«Пропоную щорічно святкувати День Життя в кожній країні, як це вже подекуди робиться з ініціативи Єпископальних Конференцій. Потрібно, щоб цей день відзначався за дійової участі всіх членів помісної церкви. Головною його метою має бути пробуджування в сумліннях, родинах, у Церкві та світському суспільстві чутливості до сенсу й вартості людського життя кожної його миті і в будь-якому стані. Передусім належить показувати, яким великим злом є переривання вагітності й евтаназія, проте не слід проминати інші життєві питання, які треба щоразу старанно зважувати серед мінливих історичних умов.</span></p>
<p style="text-align: right;"><span style="color: #ff0000;">(Evangelium Vitae , п. 85)</span></p>
<p style="text-align: justify;">За дев’ять місяців перед Різдвом Господнім, у день Господнього Благовіщення, ми з вдячністю схиляємо голови перед Таїнством зачаття Божого Сина з Діви Марії. Цей день є нагодою до роздумів про чудо кожного людського життя як найбільшого і першого дару Бога Творця.</p>
<p style="text-align: justify;">Це особливий день в якому дякуємо Богу за дар свого життя та життя кожної людини.</p>
<p style="text-align: justify;">Також це нагода до особливої молитви про пошану до життя від зачаття до природної смерті.</p>
<p style="text-align: justify;">Важливою формою турботи про життя є справа Духовного Усиновлення зачатої дитини, якій загрожує смерть (аборт) в лоні матері а ім’я якої знає лише Бог. Саме цього дня Церква заохочує нас до цієї молитви яка триватиме протягом 9 місяців. Тому у храмах відбуваються урочисті молебні під час яких вірні приймають Духовне Усиновлення (також можна прийняти в інший день та в іншому місці).</p>
<p style="text-align: justify;"> </p>

«Пропоную щорічно святкувати День Життя в кожній країні, як це вже подекуди робиться з ініціативи Єпископальних Конференцій. Потрібно, щоб цей день відзначався за дійової участі всіх членів помісної церкви. Головною його метою має бути пробуджування в сумліннях, родинах, у Церкві та світському суспільстві чутливості до сенсу й вартості людського життя кожної його миті і в будь-якому стані. Передусім належить показувати, яким великим злом є переривання вагітності й евтаназія, проте не слід проминати інші життєві питання, які треба щоразу старанно зважувати серед мінливих історичних умов.

(Evangelium Vitae , п. 85)

За дев’ять місяців перед Різдвом Господнім, у день Господнього Благовіщення, ми з вдячністю схиляємо голови перед Таїнством зачаття Божого Сина з Діви Марії. Цей день є нагодою до роздумів про чудо кожного людського життя як найбільшого і першого дару Бога Творця.

Це особливий день в якому дякуємо Богу за дар свого життя та життя кожної людини.

Також це нагода до особливої молитви про пошану до життя від зачаття до природної смерті.

Важливою формою турботи про життя є справа Духовного Усиновлення зачатої дитини, якій загрожує смерть (аборт) в лоні матері а ім’я якої знає лише Бог. Саме цього дня Церква заохочує нас до цієї молитви яка триватиме протягом 9 місяців. Тому у храмах відбуваються урочисті молебні під час яких вірні приймають Духовне Усиновлення (також можна прийняти в інший день та в іншому місці).

 


Духовне Усиновлення дитини

"Турбота про дитину, ще перед її народженням, є першою та основною перевіркою ставлення людини до людини".        

    Святий Йоан Павло II 

«Терміново потрібна велика молитва за життя, що охопила б увесь світ. У межах спеціальних починів або в щоденних молитвах нехай від кожної християнської спільноти, кожної групи чи об`єднання, від кожної родини і кожного віруючого підносяться благання до Бога, Творця і Друга життяю».

 (Evangelium Vitae, п. 100)

В Україні за неофіційними даними кожного року від аборту гине 1000000 ненароджених дітей.

Кожен може врятувати життя. Зроби це!

ДУХОВНЕ УСИНОВЛЕННЯ ЗАЧАТОЇ ДИТИНИ –

це молитва за дитину, якій загрожує вбивство в лоні матері (аборт).  Ім’я цієї дитини знає тільки Бог.

Духовне усиновлення триває 9 місяців і полягає у:

·     *щоденній молитві однією таємницею Розарію (1 «Отче наш...», 10 «Радуйся, Маріє...», 1 «Слава Отцю...»),

·     *щоденній спеціальній молитві за дитину та її батьків,

·     *добровільній постанові (напр., жертвування Святого Причастя, піст, добрі вчинки).

<p style="text-align: center;">Духовне Усиновлення дитини</p>
<p style="text-align: justify;"><span style="color: #ff0000;">"Турбота про дитину, ще перед її народженням, є першою та основною перевіркою ставлення людини до людини".        </span></p>
<p style="text-align: right;"><span style="color: #ff0000;">    Святий Йоан Павло II </span></p>
<p style="text-align: justify;"><span style="color: #ff0000;">«Терміново потрібна велика молитва за життя, що охопила б увесь світ. У межах спеціальних починів або в щоденних молитвах нехай від кожної християнської спільноти, кожної групи чи об`єднання, від кожної родини і кожного віруючого підносяться благання до Бога, Творця і Друга життяю».</span></p>
<p style="text-align: right;"><span style="color: #ff0000;"> (Evangelium Vitae, п. 100)</span></p>
<p style="text-align: center;"><strong>В Україні за неофіційними даними кожного року від аборту гине 1000000 ненароджених дітей.</strong></p>
<p style="text-align: center;"><strong>Кожен може врятувати життя. Зроби це!</strong></p>
<p style="text-align: justify;">ДУХОВНЕ УСИНОВЛЕННЯ ЗАЧАТОЇ ДИТИНИ –</p>
<p style="text-align: justify;">це молитва за дитину, якій загрожує вбивство в лоні матері (аборт).  Ім’я цієї дитини знає тільки Бог.</p>
<p style="text-align: justify;">Духовне усиновлення триває 9 місяців і полягає у:</p>
<p style="text-align: justify;">·     *щоденній молитві однією таємницею Розарію (1 «Отче наш...», 10 «Радуйся, Маріє...», 1 «Слава Отцю...»),</p>
<p style="text-align: justify;">·     *щоденній спеціальній молитві за дитину та її батьків,</p>
<p style="text-align: justify;">·     *добровільній постанові (напр., жертвування Святого Причастя, піст, добрі вчинки).</p>


Назад