Новини

Назад

24 години для Господа (4-5 березня 2016)

: 3387 2016-02-25 12:23:44

Відгукуючись на волю Папи Франциска, висловлену в буллі «MisericordiaeVultus» у п. 17, Комісія у справах Літургії при Конференції римсько-католицьких єпископів України хотіла би звернути увагу душпастирів на деякі аспекти молебню «24 години для Господа», який проходитиме у рамках Року Милосердя.

Хоча весь перебіг молебню покладено на парохів храмів, у яких відбуватиметься цей молебень, вважаємо за потрібне нагадати наступне:
1. Молебень повинен відбуватися 4-5 березня ц.р. Оскільки Папа Франциск розпочинатиме його у Римі о 16 год. за київським часом, не варто цього молебню починати раніше від Папи.
2. Парохам слід заздалегідь скласти план молебню і оприлюднити його, щоби парафіяни, а зокрема різні спільноти та молитовні групи, могли теж дієво долучитися до молебню.
3. Центром цього молебню має бути таїнство Покаяння і Примирення, тому не повинно бракувати священиків для сповіді. Якщо немає можливості, щоби священики увесь час були в конфесіоналі, слід визначити і оголосити вірним години сповіді.
4. Молебень варто почати і закінчити Месою. Весь час молебню може тривати адорація Ісуса у Пресвятому Таїнстві. Завершити весь молебень слід урочистим благословенням.
5. Під час молебню, який повинен мати покутний характер, не повинно бракувати молитов та співів саме покутного характеру. Проте можна використовувати й інші традиційні побожні практики та молитви: розарій, коронку до Божого милосердя, Хресну дорогу, молебень до Страстей Господніх, співи псалмів та читання Святого Письма, Молитву годин. Рекомендується також молитися молитву Малих годин до Божого милосердя.
6. Нагадуємо, що 5 березня 2016 р. випадає перша субота місяця. В цей день за заступництвом Марії, відкритої для Духа Святого, проситимемо для нас і наших близьких про дар покаяння та навернення.
7. Під час цього молебню особливо заохочуємо молитися за мир у нашій державі.
8. Долучаємо матеріали для використання їх під час молитовного чування «24 години для Господа».
Комісія у справах Літургії
Римсько-Католицького Єпископату України

Допоміжні матеріали: українськоюНазад