Новини

Назад

14 липня пройде «Сніданок з богопосвяченими» в Більшівцях

: 18403 2019-06-13 17:57:35

14-17 липня традиційно відбудеться зустріч молоді у Більшівцях (Івано-Франківська обл.), яка розпочинається відразу після паломництва до Матері Божої Більшівцівської (9-13 липня). Цього року під час цієї зустрічі молоді, яка буде мати назву «Володарі перснів», 14 липня пройде «Сніданок з богопосвяченими».

Запрошуємо жіночі та чоловічі чернечі згромадження представити свій орден під час цього «Сніданку». Як відомо, у ці дні у Більшівцях збирається молодь з багатьох куточків України, тож це є добра нагода поспілкуватися з молодими людьми і у незвичний спосіб представити Ваше згромадження.

Як відбуватиметься «Сніданок»?

14 липня у неділю після ранкової молитви (8.30) розпочнеться «Сніданок» (9:00~10:00). Представники кожного згромадження будуть мати визначене місце, де будуть знаходитися на території храму та спеціальний маркувальний знак. Це місце можна прикрасити особливим чином (напр. щось, що символізувало б Ваше згромадження чи портрети святих чи інші предмети). Учасники зустрічі молоді візьмуть у пункті роздачі їжі харчі і попрямують до богопосвячених осіб, що вже чекатиме на молодь.

Тему і форму Вашої презентації, розмови з молоддю, як і що буде відбуватися під час сніданку – це вирішуєте Ви. Можна, наприклад, принести щось на почастунок, чи якість сувенірчики, чи показати фото, дати особисте свідчення, відповідати на запитання тощо. Все залежить від Вашої креативності.

Заплановано, що для якіснішого спілкування, учасники не переходитимуть від одного місця на інше. Кількість учасників у групі залежатиме від кількості орденів, які захочуть представитися, а також від кількості молоді, що приїде на зустріч. Минулі роки це було 200- 300 учасників.

Якщо Ваше згромадження бажає долучитися до «Сніданку», просимо якнайшвидше зголоситися (не пізніше 3 липня 2019 року) за тел. 0684579269 (u.edita@yahoo.de) – с. Едіта Марія Улман, SSpS, також за цим номером звертайтеся за додатковою інформацією.

З повагою організатори Зустрічі Молоді у Більшівцях -
о. Петро Франків OFM Conv ( керівник орг. групи)
c. Едіта Марія Улман SSpS ( учасниця орг. групи)Назад