Новини

До дітей наших парафій завітав Святий Миколай. title=

До дітей наших парафій завітав Святий Миколай.

: 87 2018-12-09 12:46

6 грудня християни західної традиції відзначають день одного з найулюбленіших святих – Святого Миколая. До цього свята приурочено багато благодійних заходів в парафіях.  Святий Миколай – один з найбільш шанованих християнських святих, відомий, як таємний дарувальник, завітав до багатьох дітей з різних парафій.


Людям у «сірій зоні» потрібно знати, що про них не забули, — капелан title=

Людям у «сірій зоні» потрібно знати, що про них не забули, — капелан

: 47 2018-12-09 12:40

Війна в Україні триває вже чотири роки. Дехто встиг вже «втомитися» і воліє робити вигляд, що нічого не відбувається, але не люди, які живуть на лінії розмежування і не волонтери Християнської Служби Порятунку, і не капелани, які через своє служіння несуть людям Боже світло. 


Облачини у Львівській ВДС Святого Йосифа title=

Облачини у Львівській ВДС Святого Йосифа

: 171 2018-12-08 19:16

Сьогодні, 8 грудня, в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у семінарист 3 курсу Львівської Духовної Семінарії св. Йосифа Віктор Костів з Долини, отримав духовний стрій - сутану.


ДМС зробить можливим фотографування на документи у релігійному одязі title=

ДМС зробить можливим фотографування на документи у релігійному одязі

: 61 2018-12-08 18:53

У Міністерстві внутрішніх справ відбулася міжвідомча координаційна нарада щодо проблематики фотографування у релігійному одязі на документи, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус.

Обговорення відбулося 22 листопада за участі заступників міністра внутрішніх справ Тетяни Ковальчук, Сергія Гончарова, а також голови Державної міграційної служби Максима Соколюка, представників органів влади, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, мусульманської спільноти та інших конфесій, повідомляє Інститут релігійної свободи.


Міжнародна наукова конференція в Любліні про львівського вірмено-католицького архієпископа Юзефа Теодоровича (1864-1938) title=

Міжнародна наукова конференція в Любліні про львівського вірмено-католицького архієпископа Юзефа Теодоровича (1864-1938)

: 66 2018-12-08 10:07

Під почесним патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького 2-3 грудня в Любліні відбулася Міжнародна наукова конференція, присвячена 80-літтю смерті львівського вірмено-католицького архієпископа Юзефа Теодоровича. 


Зустріч молоді із синодальними отцями Блаженнішим Святославом та Митрополитом Мечиславом title=

Зустріч молоді із синодальними отцями Блаженнішим Святославом та Митрополитом Мечиславом

: 127 2018-12-07 11:57

Сьогодні, 7 грудня 2018 року в Центрі Митрополита Адрея Шептицького (УКУ), зустрілись молодіжні лідери та священики УГКЦ та РКЦ з Блаженнішим Святославом та Митрополитом Мечиславом.


Архієпископ Мокшицький: «Нещира розмова не має сенсу». Презентація книжки «Секретар двох пап». title=

Архієпископ Мокшицький: «Нещира розмова не має сенсу». Презентація книжки «Секретар двох пап».

: 74 2018-12-07 11:36

Презентація книжки «Секретар двох пап» відбулася у Києві 5 грудня. Уперше назва «Секретар двох пап» з’явилася в католицькому інформаційному просторі п’ять років тому. Тоді, у 2013-му, в лютому, у Варшаві відбулася презентація фотоальбому Ґжеґожа Галонзки, а митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький був гостем зібрання, розповідаючи про свій досвід перебування біля двох видатних Єпископів Рима наших часів. 


Cтосовно аудієнції у Архієпископа в Митрополичій Курії у Львові, 6 грудня  title=

Cтосовно аудієнції у Архієпископа в Митрополичій Курії у Львові, 6 грудня

: 45 2018-12-06 11:33
У зв`язку із виїздом на похорон мами Єпископа Яна Нємца, Архієпископ Мечислав Мокшицький не прийматиме відвідувачів в Митрополичій Курії (вул. Винниченка 32) сьогодні, в четвер, 6 грудня.
 


Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ: Вітання Зброїних Сил України title=

Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ: Вітання Зброїних Сил України

: 75 2018-12-06 08:50

Дoрoгі захисники Вітчизни!
Від імені військових капеланів Римо-Католицької Церкви Львівської архідієцезії щиро вітаю вас із Днем Збрoйних Сил України. Бажаю здoрoв’я, щастя, благoпoлуччя та рoдиннoгo затишку. Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, всім хто став на захист Вітчизни за першим її покликом! Ми пам’ятаємо про те, що саме Ви свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання забезпечити Вам гідне сьогодення.


Відійшла до Господа Зофія Нємєц, мама єпископа Яна Нємца. title=

Відійшла до Господа Зофія Нємєц, мама єпископа Яна Нємца.

: 126 2018-12-05 15:49

Вчора померла святої памяті Зофія Нємєц, мама єпископа Яна Нємца.

Похорон в c. Добжехув (Дієцезія Жешув, Польща) в четвер, 6 грудня.