Новини

Молитва про єдність християн у Львівській кадедрі title=

Молитва про єдність християн у Львівській кадедрі

: 281 2022-01-26 13:04

25 січня у митрополичій базиліці у Львові, в тижні молитви про єдність християн, у Свято навернення св. Павла, відбулась екуменічна молитва про єдність та мир в Україні.


 Папа Франциск разом з паломниками помолився за мир в Україні title=

Папа Франциск разом з паломниками помолився за мир в Україні

: 19 2022-01-26 12:46

Середова зустріч Папи з прочанами завершилася молитвою за мир в Україні, перед проказуванням якої він заохотив часто це повторювати протягом дня, нагадуючи, що «Отче наш» – це молитва братів і сестер, які випрошують примирення.


Неділя Божого Слова title=

Неділя Божого Слова

: 80 2022-01-25 14:20

Відповідно до рішення папи Франциска, щоб у 3-тю звичайну неділю в особливий спосіб наближати вірним Святе Письмо, 23 січня 2022 року, паулісти зі Львова разом із волонтером поїхали до трьох костелів Львівської архідієцезії у місцевостях: Стрілецьке, Липники, Раденичі. Отець Маріуш у своїх проповідях під час Святих Мес, які він відправляв у храмах цих місцевостей, особливо наголошував на тій великій ролі, яку відіграє Святе Письмо в нашому житті та культурі й заохочував до його регулярного читання і роздумів. 


День Скапулярія в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. title=

День Скапулярія в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

: 60 2022-01-25 14:18

О. Павло Ферко, кармеліт з Бердичівського Санктуарія, посвятив і вручив Скапулярій 58 парафіянам в костелі св. Йоана Павла ІІ у Львові. З допомогою двох братів зі світського кармелю, представив в проповідях значення Скапулярія і посвяту Матері Божій через цей знак.


Заклик Найвищого Лицаря щодо молитви за мир в Україні title=

Заклик Найвищого Лицаря щодо молитви за мир в Україні

: 22 2022-01-25 14:11

Дорогі брати-лицарі,
Вчора Папа Франциск закликав провести день молитви за мир в Україні найближчої середи, 26 січня. Зрозуміло, що справа має глобальні наслідки, але особливим чином ми хочемо підтримати наших братів-лицарів в Україні, де Орден присутній вже майже десять років.


Апостольський Нунцій про значення молитви за мир, до якої закликав Папа title=

Апостольський Нунцій про значення молитви за мир, до якої закликав Папа

: 27 2022-01-25 14:09

Заклик Папи Франциска до молитви за мир спонукає нас замислитися над нашим загальнолюдським покликанням шанувати одні одних, а не використовувати інших задля власних інтересів. Передумовою дієвої молитви є навернення серця. Цими думками в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News поділився архиєпископ Вісвалдас Кулбокас.


Піст і молитва про мир в Україні. Звернення Української Єпископської Конференції. title=

Піст і молитва про мир в Україні. Звернення Української Єпископської Конференції.

: 409 2022-01-24 19:42

Шановні Отці та Богопосвячені Особи!
Улюблені Брати і Сестри!

У важкий час, який переживає Україна, великою підтримкою нашого народу є солідарність Вселенської Церкви, а голос Папи Франциска, якому не байдужа наша доля, є особливо важливим. Виразом цього є заклик Папи до молитви за мир в Україні, звернений до всієї Церкви. У проханні Святішого Отця ми бачимо батьківську турботу, з якою він перебуває з нами, не лише як Глава Католицької Церкви, а й як голос сумління, який закликає поважати право на мир і свободу.


Приміційна Свята Меса буковинських неопресвітерів о. Віктора Циганюка та о. Казимира Ваврича. title=

Приміційна Свята Меса буковинських неопресвітерів о. Віктора Циганюка та о. Казимира Ваврича.

: 761 2022-01-24 18:44

Рукоположені Архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Львівській катедрі буковинські неопресвітери о. Віктор Циганюк з Чернівець та о. Казимир Ваврич з Нижніх Петрівців (Аршиці), в неділю, 23 січня 2022 року, у рідних парафіях звершили свою першу Святу Месу.


Католицькі єпископи Україні та Польщі: «Війна – це завжди поразка для людства» title=

Католицькі єпископи Україні та Польщі: «Війна – це завжди поразка для людства»

: 63 2022-01-24 12:26

Заклик католицьких єпископів Польщі та України про пошук діалогу і порозуміння з метою уникнення воєнної небезпеки. Ми дуже занепокоєні інформацією про те, що нещодавня серія переговорів між Росією та Заходом не привела до порозуміння. У своїх виступах лідери багатьох держав вказують на посилення тиску з боку Росії на Україну, біля кордонів якої відбувається інтенсивне скупчення війська та зброї. Окупація Донбасу і Криму довели, що Російська Федерація – порушуючи державний суверенітет і територіальну цілісність України – зневажливо ставиться до обов’язкових норм міжнародного права. 


Папа проголосив День молитви за мир в контексті ситуації навколо України title=

Папа проголосив День молитви за мир в контексті ситуації навколо України

: 34 2022-01-24 12:22

Папа Франциск закликає всіх людей доброї волі молитися за те, щоб кожна політична дія служила загальнолюдському братерству. Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 23 січня 2022 р., Папа Франциск звернувся із наступним закликом: