Новини

Архієпископ Мечислав Мокшицький про св. Йоана Павла II: Він серйозно поставився до свого життя. title=

Архієпископ Мечислав Мокшицький про св. Йоана Павла II: Він серйозно поставився до свого життя.

: 55 2021-01-18 14:35

- Йоан Павло ІІ, як святий, є для нас величним заступником і прикладом зростання віри, побудови своєї особистості та людяності. Нехай він і надалі буде для нас дороговказом на шляху життя і зростання у вірі - сказав Архієпископ Мечислав Мокшицький під час свідчення, яке дав під час третього дня міжнародної конференції "Назустріч майбутньому з Йоаном Павлом ІІ", яка проводилась з нагоди 100-річчя від дня народження Кароля Войтили.


Різдвяні «Канікули із Богом» для дітей в Мостиськах. title=

Різдвяні «Канікули із Богом» для дітей в Мостиськах.

: 159 2021-01-18 12:57

Після Різдвяних свят, коли діти залишилися вдома на зимових канікулах у парафії св. Йоана Хрестителя, що в Мостиськах, відбулися «Канікули із Богом» для дітей, які належать до дитячого хору Божих Перелок.


Перебувати в Господі. Розпочався Тиждень молитов за єдність християн title=

Перебувати в Господі. Розпочався Тиждень молитов за єдність християн

: 71 2021-01-18 12:50

Християни в різних частинах світу, в основному, північної півкулі, розпочинають восьмиденну молитву в наміренні відновлення єдності.


Катехетично-молитовний посібник для родин у продажу title=

Катехетично-молитовний посібник для родин у продажу

: 58 2021-01-17 13:23

У Рік святості подружжя та сім’ї в Україні був виданий катехетично-молитовний посібник.


Представник Святого Престолу при ОБСЄ про виклики, що стоять перед регіоном title=

Представник Святого Престолу при ОБСЄ про виклики, що стоять перед регіоном

: 55 2021-01-17 13:16

Виступаючи під час спеціального засідання Постійної ради ОБСЄ, Постійний представник Святого Престолу при ОБСЄ монсеньйор Януш Урбанчик вказав на необхідність постійно докладати зусилля у сприяння миру.


С. Ієроніма до 130-річчя Сестер Альбертинок: “Історія Згромадження пов’язана зі Львовом” title=

С. Ієроніма до 130-річчя Сестер Альбертинок: “Історія Згромадження пов’язана зі Львовом”

: 87 2021-01-16 12:02

15 січня, минає 130 років від дня заснування Згромадження Сестер Альбертинок, які служать убогим. Розпочалася історія Сестер у Кракові, але вже через рік вони діяли і у Львові. Через історичні обставини, після Другої світової війни Сестри покинули Львів, щоб повернутися до нього через понад як півстоліття. Однією із ініціатив сучасних Сестер Альбертинок, які служать убогим у Львові, є спорудження Дому бездомних жінок та самотніх матерів підтримати яке може кожен охочий.


Пристосування обрядів Попільної середи до вимог протидії зараженням title=

Пристосування обрядів Попільної середи до вимог протидії зараженням

: 159 2021-01-16 11:59

Конгрегація Божественного культу й дисципліни Святих Таїнств оприлюднила заувагу, що уточню, як священики повинні звершувати обряд, яким розпочинається Великий Піст у Церкві латинського обряду.


КОМЮНІКЕ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУР КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ title=

КОМЮНІКЕ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУР КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

: 185 2021-01-16 11:15

Шановні Отці та Богопосвячені Особи! Улюблені Брати і Сестри!

Тридцять років тому, 16 січня 1991 року святий Йоан Павло ІІ відновив структури Католицької Церкви в Україні. Ця подія привернула увагу всього світу до групи відважних людей: священиків, перебуваючих в підпіллі монахів та монахинь та великої групи мирян, які під час комуністичного переслідування Церкви і віри брали участь у душпастирській праці та піклувались про долю Церкви.


Єпископ Олександр Язловецький: «Не плутаймо уділення лекторату та аколітату жінкам із уділенням Таїнства Священства» title=

Єпископ Олександр Язловецький: «Не плутаймо уділення лекторату та аколітату жінкам із уділенням Таїнства Священства»

: 117 2021-01-15 10:29

Що говорять документи Церкви про служіння лекторату і аколітату та у чому його суть? Чи виправдані сенсаційні заголовки у деяких ЗМІ про неймовірні реформи Святішого Отця? У цьому нам допоміг розібратись єпископ Олександр Язловецький.


Всесвітній День Хворого: близькість як ефективна терапія і дорога освячення title=

Всесвітній День Хворого: близькість як ефективна терапія і дорога освячення

: 109 2021-01-15 10:26

Близькість до осіб, які страждають, – це одне з обличь милосердної любові. Брат Карло Манджіоне, який належить до чернечої родини каміліян, поділився своїми думками про послання Папи Франциска на Всесвітній День Хворого, який відзначатиметься 11 лютого 2021 р., де Святіший Отець, зокрема, пригадує про те, що прямувати шляхом святості означає також бути поряд із братом, який страждає з причини якоїсь хвороби.