Новини

Директори Карітас-Спес Україна пройшли тренінг з написання проектів та соціального фандрейзингу title=

Директори Карітас-Спес Україна пройшли тренінг з написання проектів та соціального фандрейзингу

: 65 2019-02-18 19:16

П’ятий навчальний модуль програми «Церковний менеджмент та адміністрування» для регіональних директорів Карітас-Спес з усіх куточків України відбувся 14-15 лютого у Харкові.


ХІ зустріч Комісії Душпастирства Молоді в Одесі title=

ХІ зустріч Комісії Душпастирства Молоді в Одесі

: 101 2019-02-13 14:19

12-13 лютого 2019 р., у м. Одеса у римсько-католицькій парафії св.Климентія Папи Римського відбулася зустріч священників та молоді відповідальних у дієцезіях за душпастирство молоді РКЦ в Україні.


II Конгрегація відповідальних Руху Світло-Життя в Україні title=

II Конгрегація відповідальних Руху Світло-Життя в Україні

: 130 2019-02-12 13:40

З 8 – 10 лютого в Центрі Руху Світло – Життя в Гвардійську відбулася ІІ Конгрегація відповідальних за Рух: модераторів, аніматорів, делегації всіх дієцезій, щоб створити спільноту думок і молитви. Присутні були також аніматори із Львівської Архідієцезії на чолі із о. Назаром Біликом та о. Андрієм Недзельським. 


День Св. Маруна в Києві title=

День Св. Маруна в Києві

: 196 2019-02-08 17:59

Маронітська Родина в Україні 6 лютого святкувала День святого Маруна, Отця Маронітської Католицької Церкви. Урочиста Меса відбулася в конкатедральному храмі св. Олександра в м. Києві. Очолив св. Месу Архієпископ Пол Саях, представник Маронітського Патріарха Кардинала Мара Бешара Бутруса Аль Раї та служилася під патронатом Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького, присутнього на Месі. 


Нова навчальна програма для зміцнення громад title=

Нова навчальна програма для зміцнення громад

: 130 2019-02-07 13:38

Caritas-Spes Ukraine запускає проект “Зміцнення місцевої самоорганізації та активності громад в Україні”. Це всеукраїнська програма, яка покликана допомогти громадам творити соціальні зміни на місцях. В рамках навчання учасники здобуватимуть усі необхідні знання та навички, щоб реалізувати власні соціальні проекти та ініціативи відповідно до потреб громади.


Церемонія інтронізації митрополита Київського та всієї України Епіфанія у Києві title=

Церемонія інтронізації митрополита Київського та всієї України Епіфанія у Києві

: 444 2019-02-03 12:06

У соборі Софії Київської близько 9 ранку 3 лютого почалася церемонія інтронізації митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

На церемонію прибули екзархи Константинопольського патріархату Даниїл та Михаїл, митрополит Макарій, екс-очільник Українськї автокефальної церкви, митрополити та єпископи і священнослужителі Православної церкви України, представниками нашої Римо-Католицької Церкви були Голова конференції РКЦ єпископ Броніслав Бернадський, Львівський Митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький, 


В Україні запроваджено нову процедуру реєстрації релігійних організацій title=

В Україні запроваджено нову процедуру реєстрації релігійних організацій

: 303 2019-02-02 09:20

Набув чинності закон, який запроваджує “єдине вікно” для реєстрації релігійних організацій, змінює вимоги до переходу в іншу конфесію та зобов’язує всі релігійні організації перереєструватися.

Це передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи» від 17.01.2019 року № 2673-VIII, який набув чинності 31 січня, повідомляє Інституту релігійної свободи.


Похорон о. Людвіка Камілевського в Полонному на Хмельниччині title=

Похорон о. Людвіка Камілевського в Полонному на Хмельниччині

: 971 2019-01-28 00:30

У четвер, 24 січня 2019 року поховали отця-прелата Людвіка Камілевського в парафії святої Анни у Полонному на Хмельниччині.


Слуго добрий і вірний, увійди в радість пана свого: Житомир попрощався з отцем Людвіком Камілевським. title=

Слуго добрий і вірний, увійди в радість пана свого: Житомир попрощався з отцем Людвіком Камілевським.

: 878 2019-01-24 15:55

21 січня, близько 14 год, сумна звістка облетіла дієцезію – до Господа відійшов о. прелат Людвік Камілевський. Священик, який все своє життя, вірно служив Господу, не жаліючи себе. Увечері, у вівторок, тіло було привезено до Житомира, де всю ніч тривало молитовне чування біля труни того, хто завжди мав для всіх час, добре серце та руку допомоги.  


Президент Парламенту Австрії Вольфганг Соботка зіграв «Тиху ніч» title=

Президент Парламенту Австрії Вольфганг Соботка зіграв «Тиху ніч»

: 394 2019-01-18 10:22

Президент Парламенту Австрії Вольфганг Соботка зіграв «Тиху ніч» для дітей в дитячому будинку Карітас-Спес 15 січня Президент Національної ради Австрії Вольфганг Соботка в рамках дводенного візиту в Україну відвідав дитячий будинок святого Йосипа, яким опікується Карітас-Спес Україна.