Новини

У Києві відбулася Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей title=

У Києві відбулася Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей

: 83 2019-06-09 12:44

У суботу, 8 червня, в Києві четвертий рік поспіль проходила Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей. Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.


1 червня - День захисту дітей title=

1 червня - День захисту дітей

: 102 2019-06-01 11:38

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня. У Львові відбувається сьогодні сімейний фестиваль.


Уряд вирішив «газове питання» для релігійних організацій title=

Уряд вирішив «газове питання» для релігійних організацій

: 54 2019-06-01 11:33

Уряд остаточно вирішив питання про звільнення релігійних організацій від обов’язку встановлювати на власних комерційних вузлах обліку природного газу засоби дистанційної передачі даних (модеми).  Зміни передбачені Постановою «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494», яку Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла 17 травня 2019 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.


Спільна турбота екологів і духовенства про створіння title=

Спільна турбота екологів і духовенства про створіння

: 129 2019-05-29 15:54

«Адаптація місцевих громад до розширення Національних парків у Закарпатті спільними зусиллями Церков і Союзу охорони природи Німеччини (NABU)» - такою була тема робочої зустрічі, яка 26-29 травня відбулася на базі Національного природного парку «Синевир» за участю експертів, католицького і православного духовенства, а також керівників Національних парків, представників місцевого самоврядування, директорів шкіл.


2 -8 червня  ІІІ Тиждень Виховання. Тема – «Тато вдома». title=

2 -8 червня ІІІ Тиждень Виховання. Тема – «Тато вдома».

: 61 2019-05-28 11:44
З  2 по 8 червня у Римо-Католицькій Церкві в Україні  відбуватиметься ІІІ Тиждень Виховання. В  цьому році його тема – «Тато вдома». В гармонії з Роком святості подружжя і сім’ї, хочемо звернути особливу увагу на незамінну роль батька та чоловіка.

Кіко Аргуельо у Києві. Інтерв’ю з отцем Раймундом Пупковським title=

Кіко Аргуельо у Києві. Інтерв’ю з отцем Раймундом Пупковським

: 131 2019-05-25 15:26

11 травня 2019 року в м. Києві відбулася нещоденна подія. До столиці на зустріч з тисячами католиків завітав Ініціатор Неокатехумеальної Дороги Кіко Аргуельо. З цієї нагоди о. Роман Лаба спеціально для інтернет-видання “Родина” взяв інтерв’ю в о. Раймунда Пупковскього, відповідального за Неокатехуменальну Дорогу в Україні.


«Тато вдома»: Пастирський лист на ІІІ Тиждень Виховання title=

«Тато вдома»: Пастирський лист на ІІІ Тиждень Виховання

: 270 2019-05-24 14:00

Улюблені у Христі брати та сестри! Дорогі батьки, молодь та діти!

Розпочинаємо ІІІ Тиждень виховання. Господь знову закликає нас до співпраці з Ним у місії виховання нових поколінь. ІІІ Тиждень виховання, темою якого є слова «Тато вдома», покликаний підкреслити особливу роль батька в родині, але одночасно показати фундаментальну потребу присутності батьків в житті і вихованні дітей.


У Заріччанах відбувся VI капітул провінції св. Архангела Михаїла ордену Братів Менших title=

У Заріччанах відбувся VI капітул провінції св. Архангела Михаїла ордену Братів Менших

: 123 2019-05-24 13:43

13-18 травня 2019 року в у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» пройшов VI капітул провінції св. Архангела Михаїла ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр провінції бр. Даниїл Ботвіна.


Журналіст має бути дуже спостережливим та служити правді: журналіст з Радіо Ватикан до Львівських студентів title=

Журналіст має бути дуже спостережливим та служити правді: журналіст з Радіо Ватикан до Львівських студентів

: 80 2019-05-22 12:58

20 травня 2019 року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка в межах Всеукраїнського фестивалю науки-2019 відбулася зустріч-дискусія зі Світланою Духович, журналісткою радіо «Ватикан», магістром соціальних комунікацій Папського Салезіанського університету на тему «Сучасні медійні трансформації на прикладі Ватиканських медій» зі студентами-другокурсниками. Ініціювала захід дослідниця релігійних медій, викладач кафедри теорії та практики журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій Наталія Романівна Гадьо.


Вітання ВРЦіРО Володимиру Зеленському із вступом на пост Президента України title=

Вітання ВРЦіРО Володимиру Зеленському із вступом на пост Президента України

: 88 2019-05-20 15:13

Президенту України
ЗЕЛЕНСЬКОМУ В. О.

Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вітає Вас із вступом на пост Президента України!

Останні п’ять років були непростими для українського суспільства, проте і наступні п’ять років не будуть легкими: перед Україною залишаються ті самі виклики.Окрім протидії триваючій російській агресії, українське суспільство прагне побудови насправді європейської демократичної держави зі справедливим судочинством і верховенством права, заснованої на моральних цінностях.