Новини

ХРАМОВЕ СВЯТО ТА 10 РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАЛИ У СВИДОВЦЯХ, ЩО НА РАХІВЩИНІ! title=

ХРАМОВЕ СВЯТО ТА 10 РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАЛИ У СВИДОВЦЯХ, ЩО НА РАХІВЩИНІ!

: 38 2017-09-24 14:18

У суботу, 2 вересня 2017 року, громада невеличкого присілку Свидовець, що не подалік Ясіня, відвяткувала свій 10 – річний ювілей освячення храму Різдва Пресвятої Діви Марії. Церковні дзвони скликали своїх вірників та гостей до святині з Ясіня , Рахова, Ціпцерая, Ділового, а також паломників з Берегівського району . Слід зазначити, що святкування відпусту, саме цього свята бере початок з кінця XIX ст., адже саме тоді було побудовано невеличку капличку.


Депутати Європарламенту і Рада Церков обговорили роль релігії в суспільстві title=

Депутати Європарламенту і Рада Церков обговорили роль релігії в суспільстві

: 91 2017-09-22 15:00

Конференція на тему «Роль релігії в європейській інтеграції – з перспективи України та Європейського Союзу» відбулася в Києві за участі депутатів Європарламенту та членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

 


Німецький єпископ про Україну: «Ця країна належить до Європи!» title=

Німецький єпископ про Україну: «Ця країна належить до Європи!»

: 87 2017-09-22 14:53

«Ця країна належить до Європи!» – так сказав про Україну архієпископ Гейнер Кох, який перебував у нас із 5-денним візитом у середині вересня. Митрополит Берліна в німецькому єпископаті відповідає за благодійний фонд «Renovabis», завдання якого – допомагати католикам у Центральній і Східній Європі. Також архієпископ виступив перед членами Синоду Української Греко-Католицької Церкви, що відбувся 3–12 вересня у Львові.


Будинку спільноти «Лярш-Ковчег» — 5 років title=

Будинку спільноти «Лярш-Ковчег» — 5 років

: 109 2017-09-21 16:47

Спільнота «Лярш-Ковчег» відсвяткувала 17 листопада 5-річчя «Витанії» — будинку, де проживають люди з розумовою неповносправністю та асистенти. Це перший у Львові будинок підтриманого проживання, а також перший будинок спільноти Лярш на всьому пострадянському просторі, який був відкритий, зважаючи на потреби членів спільноти та їх сімей.


Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії title=

Центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії

: 179 2017-09-18 12:00

У суботу, 16 вересня 2017 року в санктуарії Матері Божої Фатімської в Одесі на Таїрові відбулась центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько- Сімферопольській дієцезії, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький за участю єпископів Одесько- Сімферопольських ординарія Броніслава Бернацького і помічника Яцека Пиля OMI, ординарія Кам`янець- Подільського Леона Дубравського OFM, духовенства та вірних з дієцезії і поза нею.


Акт присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні title=

Акт присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні

: 538 2017-09-17 00:56

Акт присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні проголошений у Санктуарії у Фатімі на завершення Всеукраїнського ювілейного паломництва.


ФАТІМА: відкриваючи таємницю об`явлень Богородиці... title=

ФАТІМА: відкриваючи таємницю об`явлень Богородиці...

: 120 2017-09-16 17:30

З 13 до 14 вересня наша паломницька делегація мала щастя побувати в культовому місті Всесвітньо відомих Марійних обявлень. Фатіма зустріла нас сонцем, ясністю синього неба, що вказувало на благість міста. Рівно сто років тому тут об`явилася Марія, і що цікаво, була точно така сама погода! Візіонери - три пастушка: Люсія Сантос (10 років), Франциско Марто (9 років) та Жасінта Марто (7 років). Традиційно вони приходили до трав`яної Фатіми випасти корів з сусіднього села Алжуштрел, і тут одного дня, 13 травня 1917 року, близько опівдня, діти побачили раптовий спалах світла, схожий на блискавку... То була Богородиця!


Зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя title=

Зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя

: 76 2017-09-16 17:22

11.09.2017 року в м. Житомирі, в монастирі Братів Менших Францисканців відбулася зустріч Конференції вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя.


Єпископ Едвард Кава та Віталій Кривицький звершать Євхаристію в церкві святого Цельсія і Юліяна в Римі title=

Єпископ Едвард Кава та Віталій Кривицький звершать Євхаристію в церкві святого Цельсія і Юліяна в Римі

: 307 2017-09-15 12:52

В неділю, 17 вересня о 9.00 годині Євхаристію в церкві святого Цельсія і Юліяна в Римі будуть служити єпископ Віталій Кривицький, ординарій Києво-Житомирської дієцезії та єпископ Едвард Кава, єпископ-помічник Львівської архідієцезії.


Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся у Фатімі з паломниками з України title=

Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся у Фатімі з паломниками з України

: 705 2017-09-14 15:29

14 вересня Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з паломниками, семінаристами та духовенством з усієї України у Фатімі.