Новини

Освячення дому з проекту "Надія" під Києвом title=

Освячення дому з проекту "Надія" під Києвом

: 91 2020-07-03 13:16

Проект «Надія», який веде Релігійна Місія «Карітас-Спес Україна» розростається. Днями, єпископ Станіслав Широкорадюк, модератор місії «Карітас-Спес Україна» перед Конференцією єпископату РКЦ освятив ще один Дім проекту «Надія», який був придбаний під Києвом на кошти добродіїв.


Рада Церков закликає парламент налагодити взаємодію з релігійною спільнотою title=

Рада Церков закликає парламент налагодити взаємодію з релігійною спільнотою

: 28 2020-07-03 13:11

ВРЦіРО ініціює зустріч з Головою Верховної Ради задля відновлення діалогу та налагодження постійної взаємодії парламенту з релігійною спільнотою. У листі до Дмитра Разумкова Рада Церков наводить перелік найбільш резонансних законодавчих ініціатив, які потребують належного громадського обговорення, повідомляє Інститут релігійної свободи.


Комітет ВР проголосував за скандальний законпроєкт про медіа №2693-д title=

Комітет ВР проголосував за скандальний законпроєкт про медіа №2693-д

: 70 2020-07-02 11:36

Вчора на своєму засіданні Комітет ВР з питань інформаційної політики проголосував аби внести до Верховної Ради доопрацьовану версію законопроекту «Про медіа» №2693-д, в якому за наявної інформації залишили норми проти, яких виступали церкви та які стосуються штрафів до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ.


Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"? title=

Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"?

: 90 2020-06-30 15:44

Дорогі хлопці та дівчата! Комісія у справах душпастирства молоді при Єпископаті РКЦ в Україні для вас пропозицію! Заповни анкету сам та запропонуй це зробити своїм друзям. Вона допоможе нам краще розуміти вас і ваші пріоритети, аби ще краще вам служити. Хочемо побачити, як ви сприймаєте богопосвячених осіб та священиків.


Підсумки Всеукраїнського конкурсу малюнка «Отець і сестра – скарб нашої парафії» title=

Підсумки Всеукраїнського конкурсу малюнка «Отець і сестра – скарб нашої парафії»

: 41 2020-06-30 15:34

​​​​29 червня відбулась церемонія нагородження учасників конкурсу малюнку, що проводився Комісією душпастирства молоді з нагоди Року молитов про покликання до священства та богопосвяченого життя.


 Папа молиться за постраждалих від повеней в Україні title=

Папа молиться за постраждалих від повеней в Україні

: 37 2020-06-29 18:28

Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець побажав, аби люди, які потерпають під повеней на заході України, відчули «Господнє втішення та братню допомогу». Він також заохотив молитися за покращення долі народів Близького Сходу, що страждають від війн.


“Дощ падає – діти ростуть”. 10 цікавих фактів про приїзд Папи Івана Павла ІІ до Львова title=

“Дощ падає – діти ростуть”. 10 цікавих фактів про приїзд Папи Івана Павла ІІ до Львова

: 168 2020-06-27 11:12

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавалося неймовірним, а сьогодні сприймається як одна з найбільш значимих у нашій новітній історії подій. 


Святіший Отець Франциск подарував Україні два апарати штучного дихання title=

Святіший Отець Франциск подарував Україні два апарати штучного дихання

: 41 2020-06-26 17:15

Черговим знаком прихильності та близькості Святішого Отця Франциска до України, котра страждає з огляду на зростаючу кількість випадків захворювання внаслідок пандемії, стали два апарати штучної вентиляції легень, передані в якості допомоги хворим Апостольською Нунціатурою у Києві для Міністерства охорони здоров’я України.


"Карітас-Спес" Яблуниця потребує нашої допомоги title=

"Карітас-Спес" Яблуниця потребує нашої допомоги

: 185 2020-06-25 15:34

Напередодні Карпати накрила негода, а вже вчора з відпочинкового центру "Карітас-Спес" в с. Яблуниці повідомили, про небезпеку руйнування табору.

 


Мінкультури продовжить взаємодію з Всеукраїнською Радою Церков title=

Мінкультури продовжить взаємодію з Всеукраїнською Радою Церков

: 40 2020-06-24 15:59

Урядовці і релігійні діячі домовилися взаємодіяти у сфері формування та реалізації державної релігійної політики. Зустріч нового Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті Олени Богдан та членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відбулася 23 червня 2020 року у Клубі Кабінету Міністрів України, повідомляє Інститут релігійної свободи.