Новини

Релігійні діячі в Софіївському соборі закликали благословення на народ України title=

Релігійні діячі в Софіївському соборі закликали благословення на народ України

: 25 2019-08-24 11:50

Традиційний урочистий захід «Благословення України» з нагоди Дня Незалежності відбувся в соборі Софії Київської за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.


Звернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з нагоди Дня Незалежності України title=

Звернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з нагоди Дня Незалежності України

: 74 2019-08-22 13:04

Дорогі у Христі Брати і Сестри!
24 серпня український народ святкує День незалежності. Це передусім день нашої особливої пам’яті і вдячності всім тим, які доклали чимало зусиль, щоб своїм словом, сповненим патріотичної національної самосвідомості, своєю боротьбою за свободу, а навіть ціною власного життя здобули для нас, сучасного покоління, можливість жити у незалежній державі.


Душпастирський лист з нагоди Всеукраїнського Конгресу Сімей title=

Душпастирський лист з нагоди Всеукраїнського Конгресу Сімей

: 61 2019-08-17 17:43

Сім’я є ШЛЯХОМ ЦЕРКВИ – навчав св. Йоан Павло ІІ – підкреслюючи, що вся діяльність Містичного Тіла Христового спрямована на благо, на духовний розвиток, на святість і спасіння наших РОДИН. 


Булла про призначення Його Преосвященства Станіслава Широкорадюка Єпископом Коад`ютором Одесько-Сімферопольської Дієцезії title=

Булла про призначення Його Преосвященства Станіслава Широкорадюка Єпископом Коад`ютором Одесько-Сімферопольської Дієцезії

: 160 2019-08-14 11:50

Франциск єпископ, слуга слуг божих.
Високоповажному Брату Станіславу Широкорадюку OFM, донині Єпископу Харківсько-Запорізькому, обраному Коад’ютором Одесько-Сімферопольської Дієцезії, вітання та Апостольське Благословення. 


Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ ст. title=

Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ ст.

: 99 2019-08-10 16:58

Згідно рішення 52 засідання Конференції Єпископів України, цього року вперше відзначатимемо Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ ст. у першу суботу вересня, з головними урочистостями в Тиврові, Вінницької обл., де створено Меморіал мучеників ХХ століття в Україні.


Звернення єпископа Віталія Кривицького SDB до президента Володимира Зеленського з приводу храму св. Миколая в Києві. title=

Звернення єпископа Віталія Кривицького SDB до президента Володимира Зеленського з приводу храму св. Миколая в Києві.

: 197 2019-08-03 12:05

" ... допоможіть нам врятувати цю перлину, яка сьогодні через байдужість наших можновладців дійшла до руїни. Допоможіть нам врятувати Божий Дім, а разом з тим і порядок в нашому суспільстві".


Сестри-Францисканки подорожують слідами Святого Зигмунта-Щенсного Фелінського title=

Сестри-Францисканки подорожують слідами Святого Зигмунта-Щенсного Фелінського

: 228 2019-08-01 12:33

29 і 30 липня в Луцьку перебували черниці зі Згромадження сестер францисканок сім’ї Марії. Згромадження це досить чисельне: 71 осередок у Польщі, 54 – у Бразилії, його монахині керують відомим шпиталем Bambino Gesú у Римі, а також мають кілька домів в Україні, Білорусі, Казахстані та Росії.


День пам’яті та молитви за жертв людської ненависті на Волині під час Другої світової війни title=

День пам’яті та молитви за жертв людської ненависті на Волині під час Другої світової війни

: 201 2019-07-22 15:27

Щороку у другу неділю липня в храмах Луцької дієцезії лунає молитва за жертв людської ненависті на Волині в роки ІІ світової війни. Цьогоріч вшанування пам’яті полеглих розпочалося 13 липня у с. Кузьмівка Сарненського району, на місці, де колись стояв санктуарій Матері Божої Казимирецької, зруйнований у 1943 р.


Урочистість Летичівської Богородиці  title=

Урочистість Летичівської Богородиці

: 151 2019-07-08 14:24

5 липня, до санктуарію у Летичеві прибували паломники. Втомлені (після дороги), мокрі (від дощу) та щасливі (що дійшли) учасники піших прощ із Хмільника, Томашполя і Кам’янця Подільського та велопаломництв із Літина і Шепетівки взяли участь у вігілії урочистості, яку очолив єпископ Леон Дубравський.


Завершив дипломатичну місію в Україні Рафал Вольські title=

Завершив дипломатичну місію в Україні Рафал Вольські

: 191 2019-07-06 00:07

4 липня на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла РП в Україні Бартоша Ціхоцького архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ-помічник Едуард Кава, о. прелат Андрій Легович, о. Станіслав Кава OFM Conv. і о. Владислав Бішко взяли участь в урочистому прийнятті в Генеральному консульстві РП у Львові.