Новини

Передріздвяна зустріч Стрийського деканату у Жидачеві title=

Передріздвяна зустріч Стрийського деканату у Жидачеві

: 76 2019-12-13 16:08

12 грудня у Жидачеві Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і сестрами-монахинями, які служать у Стрийського деканаті, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.


 50-річчя священства Папи Франциска: на служінні Богові та Його людові title=

50-річчя священства Папи Франциска: на служінні Богові та Його людові

: 67 2019-12-13 16:06

Покликання, що зродилося в досвіді Божого прощення, переросло для Папи Франциска в священство, щоб його дарувати в радості й простоті. Священик, за словами Папи, повинен жити серед людей з милосердним серцем Христа.


Передріздвяна зустріч духовенства Галицького та Івано-Франківського деканатів з Львівським митрополитом title=

Передріздвяна зустріч духовенства Галицького та Івано-Франківського деканатів з Львівським митрополитом

: 176 2019-12-12 20:16

11 грудня Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і монахинями, які служать у Галицькому та Івано-Франківському деканатах, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.


До старожилів Яворова прийшов Святий Миколай в домі «Іскра любові» сестер згромадження святої Дороти title=

До старожилів Яворова прийшов Святий Миколай в домі «Іскра любові» сестер згромадження святої Дороти

: 80 2019-12-12 10:50

11 грудня, в місті Яворові відбулася святомиколаївська трапеза за участі людей поважного віку, серед яких – чимало одиноких. У Домі сестер-монахинь «Іскра любові» Згромадження святої Дороти імені святого Яна Антоніо Фаріна зібралися старожили різних конфесій.


Отець Павло Одуй: “У часі Адвенту зробімо у своєму серці місце для Ісуса” title=

Отець Павло Одуй: “У часі Адвенту зробімо у своєму серці місце для Ісуса”

: 58 2019-12-12 10:38

Яке завдання варто поставити собі у часі Адвенту? Як пережити цей особливий період із радістю у серці та заохотити до Адвенту дітей? У чому особливості Адвентового календаря, та як правильно постити від соціальних мереж? Про це та більше спілкуємося із о. Павло (Одуєм) францисканцем, настоятелем парафії св. Антонія РКЦ у Львові.


Аудієнція Папи Франциска з учасниками Паломництва Мукачівської Єпархії візантійського обряду title=

Аудієнція Папи Франциска з учасниками Паломництва Мукачівської Єпархії візантійського обряду

: 55 2019-12-12 10:34

11 грудня вранці, перед Генеральною Аудієнцією, при Вівтарі Катедри Ватиканської Базиліки, Святіший Отець Франциск прийняв на Аудієнції учасників Паломництва Мукачівської Єпархії Візантійського обряду (Україна) з нагоди 30 річчя виходу з підпілля Мукачівської Єпархії.


Консекрація домініканця Микола Лучка на єпископа-помічника Мукачівської дієцезії title=

Консекрація домініканця Микола Лучка на єпископа-помічника Мукачівської дієцезії

: 248 2019-12-11 17:15

10 грудня численна група духовенства, монашества і вірних з Львівської Архідієцезії взяли участь в єпископських свяченнях домініканця о. Миколи Лучка, що відбулися в мукачівській катедрі св. Мартина на Закарпатті. 11 листопада ц.р. Святіший Отець Франциск призначив його єпископом-помічником Мукачівської дієцезії. Донедавна о. Миколай Лучок ОР був настоятелем домініканської спільноти у Львові, духівником Львівського деканату та очолював академічне душпастирство молоді (храм Матері Божої Громничної).


Краса, яка в повноті розцвіла любов’ю: Храмове свято в Бердичівському Санктуарії title=

Краса, яка в повноті розцвіла любов’ю: Храмове свято в Бердичівському Санктуарії

: 76 2019-12-10 11:45

«Краса, яка в повноті розцвіла любов’ю». Так про Богородицю Марію проповідував у Всеукраїнському Санктуарії в Бердичеві Архієпископ Мечислав Мокшицький – Митрополит Львівський з нагоди храмового свята парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.Представники ГО “Скаутство Європи в Україні” презентували свою організацію у Винниках title=

Представники ГО “Скаутство Європи в Україні” презентували свою організацію у Винниках

: 72 2019-12-10 11:30

За сприяння о. Леонтія Саламона та Винниківської міської ради були запрошені представники ГО "Скаутство Європи в Україні" для презентації своєї спільноти. Презентація складалася з двох частин. У першій представники ГО “Скаутство Європи в Україні” розповіли дорослим мешканцям про суть та принципи організації, розказали про її історію та можливості, які дає дітям та дорослим участь в організації.