Новини

Візит Архієпископа Мечислава Мокшицького до дієцезії Мюнстер title=

Візит Архієпископа Мечислава Мокшицького до дієцезії Мюнстер

: 28 2017-02-22 18:03

У вівторок 21 лютого, архієпископ Мечислав Мокшицький гостював у дієцезії Мюнстер , з якою Львівську архідієцезію вже багато років єднають дружні відносини. Під час цього візиту, архієпископ Мечислав зустрівся із місцевим ординарієм єпископом Феліксом Генном та єпископом-помічником цієї дієцезії Штефаном Цекорном, відповідальним за співпрацю з Церквами у Східній Європі.


Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав головний офіс благодійної організації "Kirche in Not" title=

Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав головний офіс благодійної організації "Kirche in Not"

: 66 2017-02-22 17:30

У понеділок 20 лютого 2017 р. архієпископ Мечислав Мокшицький перебував з візитом в Німеччині у центральному офісі благодійної організації "Допомога Церкві в потребі" ("Kirche in Not") у Кьоніґштайні, де зустрівся з її керівництвом, зокрема з особами, котрі відповідають за реалізацію благодійних проектів в Україні.


Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові title=

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові

: 201 2017-02-21 10:32

20 лютого, відбулися заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 


Розпочалися реколекції для священиків у ВДС Львівської Архідієцезії title=

Розпочалися реколекції для священиків у ВДС Львівської Архідієцезії

: 764 2017-02-20 22:33

Сьогодні, 20 лютого, у Вищій Духовній Семінарії у Брюховичах розпочалися Великопісні реколекції для священиків. Духовні вправи, що розпочалися проведе отець доктор Даріуш Ґузяк, священик краківської архідієцезії.


Звернення Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького до учасників зустрічі Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України title=

Звернення Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького до учасників зустрічі Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України

: 204 2017-02-16 21:17

Радію, що щорічна зустріч відповідальних за душпастирство молоді нашої митрополії відбувається у Львові. Робимо це памятаючи про Світові Дні Молоді, які ми могли переживати разом з папою Франциском і рештою молодих людей з усього світу у Кракові. Той великий досвід віри та єдності Церкви дозволив поглянути на переживання віри в духові радісного відкривання того, що ми є католики, в чому нас запевнила сама молодь, багато разів підкреслюючи саме той вимір Світових Днів Молоді.


Розпочалася зустріч Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України  title=

Розпочалася зустріч Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України

: 1368 2017-02-15 13:06

Сьогодні, 15 лютого, у бібліотеці Митрополичої Курії у Львові розпочалася зустріч Комісії душпастирства Молоді при Конференції Єпископів РКЦ України. Заступник Голови Комісії о. Міхал Воцял SDB представив духовних та світських осіб, які прибули з дієцезій.


Прийомні дні Архієпископа Мечислава Мокшицького у лютому title=

Прийомні дні Архієпископа Мечислава Мокшицького у лютому

: 69 2017-02-14 16:46

Архієпископ Мечислав Мокшицький не прийматиме відвідувачів в Митрополичий Курії (вул. Винниченка 32) 16, 21 та 23 лютого.

Найближчий приймальний день - 28 лютого


Радій, Благодатна, Господь з Тобою… Дні зосередження для дівчат у монастирі сестер-йосифіток у Львові title=

Радій, Благодатна, Господь з Тобою… Дні зосередження для дівчат у монастирі сестер-йосифіток у Львові

: 118 2017-02-12 16:06

3-4 лютого 2017 року відбувалися Дні зосередження для дівчат у монастирі сестер-йосифіток у Львові. Зібрані розважали Слово Боже про Благовіщення Марії, записане у Євангелії від св. Луки. Зустріч відбувалася у Львові в Монастирі сестер св. Йосипа по вул. Коперніка.


"Інститут капеланства у нас народжується в складних умовах" - Інтерв`ю з о. Іваном Заяцем Головним військовим капеланом Львівської архідієцезії  title=

"Інститут капеланства у нас народжується в складних умовах" - Інтерв`ю з о. Іваном Заяцем Головним військовим капеланом Львівської архідієцезії

: 181 2017-02-10 15:20

У Львові, у Національній академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного, завершуються Міжконфесійні збори військових капеланів. Вишкіл відбувся за підтримки Збройних Сил Канади, а проводили його представники Королівської Капеланської служби Канади. Навчальний курс об’єднав 20 капеланів із 9 різних конфесій. 

Отець Іван Заяць, головний капелан Львівської архідієцезії розповів про те, що відбувалося цими днями у стінах Академії сухопутних військ, про значення та важливість такого досвіду для українських військових капеланів.


Деканальна зустріч Жовківського деканату у Новому Яричеві title=

Деканальна зустріч Жовківського деканату у Новому Яричеві

: 411 2017-02-10 12:02

У лютому, традиційно, відбулося щомісячне зосередження Духовенства Жовківського Деканату. На цей раз нас приймав о. Яків, настоятель з парафії Всіх Святих у Новому Яричеві.