Новини

С. Лідія Зембович: “Для мене життя у монастирі — це щоденна пригода з Богом” title=

С. Лідія Зембович: “Для мене життя у монастирі — це щоденна пригода з Богом”

: 109 2021-03-05 19:21

“Покликання — вимагає вибору”, – у цьому переконана с. Лідія Зембович із Згромадження Сестер Францисканок Родини Марії яка живе у монастирі вже тривалий час. Попри те, що чимало людей ХХ століття вважають монастир більше даниною минулому, а не сучасним стилем життя, с. Лідія Зембович розбиває стереотипи і своїм радісним непересічним прикладом показує, що монастир — це місце, де людина може почуватися щасливою, перебувати наодинці з Богом і водночас у гармонії зі своєю спільнотою, яка духовно збагачує, а не обтяжує. 


Отець Назар Білик: «Молодь відкрита до діалогу, потребує живої спільноти» title=

Отець Назар Білик: «Молодь відкрита до діалогу, потребує живої спільноти»

: 87 2021-03-04 14:38

Розмова з дієцезіальним модератором руху «Світло-Життя» і Домашньої Церкви руху «Світло-Життя», представником дієцезіального душпастирства молоді Львівської архідієцезії отцем Назаром Біликом.


З єпископом Едвардом Кавою в програмі "Діалоги" говорили про таке: title=

З єпископом Едвардом Кавою в програмі "Діалоги" говорили про таке:

: 147 2021-03-03 12:41

Церква вчора, сьогодні, завтра, - виклики пандемії. Покликання до священства та монашества. Як захистити на державному рівні традиційну християнську сім`ю? Заява окремо взятих єпископів Німеччини стосовно одностатевих шлюбів. Реакція Церкви в Україні на це? Та відповідаємо на Ваші запитання:


Польські державні нагороди для духовенства Львівської архідієцезії. title=

Польські державні нагороди для духовенства Львівської архідієцезії.

: 218 2021-03-03 12:38

У суботу, 27 лютого 2021 року, у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові відбулася церемонія нагородження державними відзначеннями духовенства Львівської архідієцезії. Від імені Президента Республіки Польща Анджея Дуди нагороди вручив державний секретар канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковський разом із послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцкім та Генеральний консул Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкєвіч.


Відійшла до Господа с.п. сестра Ельжбєта Холєва SM (своє служиння виконувала в парафії Святої Анни в Сторожинці) title=

Відійшла до Господа с.п. сестра Ельжбєта Холєва SM (своє служиння виконувала в парафії Святої Анни в Сторожинці)

: 183 2021-03-01 15:08

Сьогодня, 1 березня, у віці 60 років відійшла до Господа с.п. сестра Ельжбєта Холєва зі Згромадження Дочок Милосердя Св. Вікентія де Поля (своє служиння виконувала в парафії Святої Анни в Сторожинці, Чернівецького деканату).


95-ий випуск католицької програми "Скеля" title=

95-ий випуск католицької програми "Скеля"

: 153 2021-03-01 14:16

Запрошуємо до перегляду католицької програми "Скеля". У 95 випуску пропонуємо вашій увазі події за лютий 2021 року:


Екуменічна молитва в 77-ту річницю знищення польського села Гута Пеняцька title=

Екуменічна молитва в 77-ту річницю знищення польського села Гута Пеняцька

: 116 2021-03-01 14:11

28 лютого в Бродівському районі на Львівщині єпископ-помічник Леон Малий очолив екуменічну молитву під час пропам’ятних урочистостей на місці польського села Гути Пеняцької, знищеного 77 років тому. Єпископ Леон привітав високих гостей з Польщі, родини колишніх жителів Гути Пеняцької, представників української влади та численних паломників, поляків і українців.


У Львівській катедрі молились за загиблих в 77 річницю трагедії села Гута Пеняцька title=

У Львівській катедрі молились за загиблих в 77 річницю трагедії села Гута Пеняцька

: 63 2021-03-01 13:41

Увечері 27 лютого в Митрополичій Базиліці у Львові Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив св. Месу разом із єпископом Леоном Малим за жертви Гути Пеняцької, польського села в Бродівському районі на Львівщині, яке було знищене 77 років тому. В проповіді закликав молити Бога, щоби подібна трагедія більше не повторилася.


Окрім фізичного, важливим є духовне зцілення. Онлайн-конференція з питань медичного капеланства. title=

Окрім фізичного, важливим є духовне зцілення. Онлайн-конференція з питань медичного капеланства.

: 107 2021-02-27 12:13

У конференції взяли участь заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак та капелани греко- та римо-католицької, православної (ПЦУ, УПЦ), євангельської, баптистської та адвентистської Церков. До цього долучились лікарі та адміністратори лікарні. Ініціатором виступив Сергій Убогий, голова Асоціації медичних капеланів.

 


У Львові вшанують пам’ять про бл. с. Марію Антоніну Кратохвіль та мікробіолога і філософа Людвіга Флека title=

У Львові вшанують пам’ять про бл. с. Марію Антоніну Кратохвіль та мікробіолога і філософа Людвіга Флека

: 119 2021-02-26 12:58

На фасаді будинку №8 по вул. Кониського у Львові, де перед Другою світовою війною знаходився навчально-виховний заклад при монастирі Згромадження шкіьних сестер де Нотр Дам, встановлять інформаційну таблицю як знак пам’яті про бл. с. Марію Антоніну Кратохвіль (1881-1942) та мікробіолога і філософа Людвіка Флека (1896-1961). Таке рішення виконком Львівської міської ради прийняв на прохання педагогічного колективу Ліцею №21, що розташований тепер за цією адресою.